Zbigniew Stonoga

Żona członka PIS Karolina Piasecka ujawniła szokujące nagranie. Mąż Sadysta znęcał się fizycznie

Żona członka PIS Karolina Piasecka ujawniła szokujące nagranie

Karolina Piasecka ujawniła szokujące nagranie

Żona Rafała Piaseckiego (PiS) publikuje szokujące nagranie o jej maltretowaniu przez męża.

W krótkiej notce dodała „Udostępniam to drastyczne nagranie, by zainspirować ludzi do pomocy osobom, które znalazły się w podobnej sytuacji”

To co się działo w domu Rafała Piaseckiego, przypomina piekło na ziemi. Radny z Bydgoszczy i były członek PiS, w bestialski sposób znęcał się nad żonę psychicznie i fizycznie. Żona Karolina Piasecka postanowiła ujawnić nagrania męża-sadysty. – Dopiero zacznę cię bić! Nienawidzę cię debilu skończony – słychać na nagraniu.

Karolina Piasecka zdecydowała się opublikować nagranie tydzień po występie w „Pytaniu na śniadanie„, gdzie po raz pierwszy opowiedziała o swoim życiu z politykiem PiS, w którym dominowała przemoc i ciągłe upokorzenie.

Piasecki, który z powodu skandalu, postanowił wystąpić z partii, początkowo wszystkiemu zaprzeczył, później jednak twierdził, że „czasami” zdarzało mu się zatykać żonie ręką usta. Tłumaczył, że pochodzi z konserwatywnej rodziny, gdzie mężczyzna „zarabia, a żona sprząta, gotuje, prasuje”

Po ostaniach nagraniach, które pojawiły się internecie (uwaga są bardzo drastyczne), nie ma wątpliwości, że Piasecki był po prostu domowym sadystą.

Nagranie pochodzi ze stycznia. Małżonkowie wrócili właśnie z balu charytatywnego. Po wejściu do mieszkania, Piasecki zaczyna się znęcać nad Karoliną. Powód? Żona miała zostawić na imprezie kwiatek, podarowany wcześniej przez męża. To rozsierdziło radnego.

– Wyp… po kwiatka. Ma tu być za chwilę – krzyczy na żonę. – Jutro taki kupię, to tylko 3 zł – odpowiada wyraźnie wystraszona Karolina. – Nie 3, tylko 20 zł kosztował. To był kwiat, szmato, który ja kupiłem. Nawet mi nie powiedziałaś „dziękuję”, ty ch… jeb… – rozkręca się Piasecki.

Zaczyna się piekło. Wyraźnie słychać, jak na kobiety spadają razy. – Nie bij – błaga kobieta. – Dopiero zacznę bić – grozi coraz bardziej wściekły małżonek. – Nie płacz, k.. bo cię zaje… Zabiję cię! – wrzeszczy. Później, już w furii, nagle uznaje, że w domu jest brudno. Pyta więc skąd wzięła się pajęczyna na suficie?

Chcę dowiedzieć się więcej.

Nie, dziękuję.

– Przecież sprzątałam, ugotowałam obiad, zrobiłam dwa prania … – broni się coraz bardziej udręczona kobieta. To oczywiście tylko bardziej rozsierdza Piaseckiego: – Ty sobie wytatuuj, że jak przychodzisz do domu, to masz zap… Czy ty tego k… nie rozumiesz. Myślisz, że jesteś królewną Śnieżką i będziesz w domu leżeć!? Małżeństwo obecnie jest w trakcie sprawy rozwodowej. Piasecki chce rozwodu z … winy żony.

Zobacz więcej na temat: , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy