Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Znamy finalistów MasterChefa! A program się jeszcze nie zaczął.

11889600_1802884299938243_9018164290149787826_n

Program jeszcze się nie zaczął, ale, jak większość tego typu programów, był nagrywany wcześniej. Zbigniew Stonoga twierdzi, że zna finalistów. Trudno stwierdzić, czy to prawda, ale na dowód zamieszcza na Facebooku zdjęcie. ”Kochami, oto moje autorskie zdjęcie z finalistami najbliższej edycji MasterChefa” – informuje z uśmiechem. I na koniec: ”Nie oglądajcie, bo tu macie wyniki”.

Finaliści, a może uczestnicy castingu? Finał na pewno będzie w 2016 roku. To jeszcze dużo czasu. Ale Stonoga chyba chciał wziąć sobie na cel stację TVN. Sam zresztą pisze: ”Teraz jeszcze wyprowadzę z równowagi TVN i do wieczora urlop od Facebooka. Ludzie się śmieją. Jest zabawnie. ”Niech się nauczą, że z panem Zbyszkiem się nie zadziera”, ”Kto wygrał? Nie widzę wyników?”

Co na to TVN?

(…) fotografia pochodzi z odcinka wieńczącego etap castingowy, więc w żaden sposób nie zdradza finalistów. Nigdy nie ukrywaliśmy przed Wami, że MasterChef NIE JEST programem emitowanym na żywo, więc miejcie świadomość, że wszystkie odcinki zostały już zrealizowane w wakacje” – wyjaśnia produkcja – „ktoś chce Wam zepsuć zabawę z oglądania jednego z Waszych ulubionych programów. Mamy nadzieję, że potraktujecie ten spoiler z przymrużeniem oka i będziecie śledzić nową edycję MasterChefa z tak dużym zainteresowaniem, jak bywało w zeszłych sezonach.

Zbyszek odpowiada w ten sposób:

Boli pupa boli mojego koguta.
to je tako antytefałenowsko nuta

źródło: natemat.pl

Zobacz więcej na temat: , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

bmw-525-zbigniew-stonoga-akcja-alanek-za-10-zl-konkurs2

Losowanie BMW 525

Napisał - 28 kwietnia 2016 0
Witam Was Serdecznie. W Naszej akcji pomocowej wzięło udział 1908 wpłat – każda po 10 zł. Gdy były wpłaty wyższe…