Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Zgadzam się z Ryszardem Petru.

stonoga

Dramatycznym objawem bezsilności państwa lub służebnego wymiaru sprawiedliwości jest fakt bezkarności naszych polityków od 26 lat.

Zniesmaczone są te gówniane elity tym,że postępuję jak postępuję ale żaden z chamów uważających się za kogoś nie dostrzega, że zwykły obywatel może mieć dosyć tej prywaty i bezkarności polityczno-urzędniczej.

Kowalski za przejście za czerwonym dostaje 300 zł mandatu przy zarobkach 1300, a kurwa jedna z drugą czy to z SLD czy z PO czy z PiS-u kradnie miliony, niszczy ludzkie życia i kariery, wpierdala ośmiorniczki mówiąc ,że Polska to chuj dupa i kamieni kupa i to jest do przyjęcia.

Tylko dlaczego jakiś Stonoga do nas się przyczepił.

Taki właśnie mamy obraz naszego państwa, które pod przykrywką PO PiS czy nowoczesnej ponownie ma być zawłaszczone przez złodziei z Wiejskiej i oklaskiwane przez tych pierdolonych dziennikarzy, którzy o dziennikarstwie nie maja pojęcia.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy