Zbigniew Stonoga

Zbliżamy się do końca konkursu

zbigniew-stonoga-mercedes-s-2015-konkurs

Oto lista PayPal plus trzy ostatnie osoby K Dlużniewski Ł.Olszeszewski M.Szrejber Kusztykiewicz Rapp Dąbrowska Kuźma Tupajka,Woźny.

[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1866375636922442/” width=”800″]

pieniadze-konkurs-mercedes-s-2015-wyciag pieniadze-konkurs-mercedes-s-2015

UWAGA
Losowanie podziękowania fundacji za darowizny odbędzie się w dniu jutrzejszym tj.12 stycznia 2016 roku o godzinie 18-tej w Kancelarii Notarialnej Martyny Chmielewskiej Notariusza w Warszawie przy ulicy Sokołowskiej 9 lok u.36.(Wola)
Serdecznie zapraszam pierwszych 20 osób na losowanie i weryfikację sposobu tego losowania-szczególnie mili widziani będą moi przeciwnicy (to nie żart)Losowanie będzie transmitowane na żywo z aplikacji Mentions oraz YouTube oraz dodatkowo nagrywane dwoma niezależnymi kamerami-Goście również mogą swobodnie nagrywać.
Teraz biorę się za listę BZWBK.

Kancelarii Notarialnej Martyny Chmielewskiej Notariusza w Warszawie

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Row of cars

Akcja porządny człowiek

Napisał - 14 stycznia 2016 0
Akcja porządny człowiek Uwaga płacę po 5000 złotych za dane właścicieli fałszywych profili podszywających się pode mnie lub tych, które…