Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga został sam. Wcześniej Kukiz, teraz Narodowcy nie chcą iść z nim do wyborów

zbigniew-stonoga_24121073

Jakże wielkie zdziwienie musi być na twarzy Zbigniewa Stonogi. Chciał pociągnąć za sobą wszystkich antysystemowców, a wygląda na to, że pójdzie sam. Mówił o milionach na kampanię. Warunkiem miało być zjednoczenie. Droga do tego nie prowadzi przez manipulacje, a tego właśnie dopuścił się Stonoga na Facebooku. Do razu zareagował Paweł Kukiz. Okazuje się, że Ruch Narodowy nie jest zainteresowany „wątpliwą ofertą” Stonogi.

„Antysystemowiec” Stonoga chciał przejąć ludzi Kukiza. Zaoferował miliony złotych na kampanię wyborczą. Później napisał o zgodzie z Januszem Korwin-Mikkem i Pawłem Kukizem. Ten drugi zareagował od razu i sprostował informację. „Nie składałem ŻADNYCH politycznych deklaracji”.

Okazało się też, że Ruch Narodowy nie bierze na poważnie propozycji biznesmena. Tak wynika ze słów prezesa RN, Roberta Winnickiego.

Samuel Pereira – dziennikarz „Gazety Polskiej Codziennej”, zapytał Winnickiego czy przyjmują ofertę Stonogi. Prezes RN zwrócił uwagę, że kwota jaką proponuje biznesmen znacznie przekracza limit funduszy, jaki może wpłacić osoba prywatna na kampanię wyborczą. Dodatkowo zażartował, że Stonoga nie złożył deklaracji członkowskiej i nie odbył pół rocznego stażu. Wobec tego RN idzie do wyborów sam.

zbigniew-stonoga-zostal-sam

Janusz Korwin-Mikke nie dał jeszcze jednoznacznej odpowiedzi. W programie „Tak czy nie” na antenie Polsat News odniósł się do koalicji z Kukizem.

Co my zrobimy z panem Pawłem Kukizem to się dopiero zobaczy. Nie wiem, czy w ogóle cokolwiek zrobimy razem – powiedział.

źródło: niezalezna.pl

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to człowiek walczący z wymiarem sprawiedliwości od bardzo dawna. Zrobił wiele dla Polski a mimo tego uważany jest za wariata z internetu. Nasz serwis istnieje od 2015 roku, staramy się informować państwa o najnowszych wieściach odnośnie Zbigniewa Stonogi.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-twitter-facebook-link-profil-nowy

Oficjalne linki do prawdziwych profili

Napisał - 3 lutego 2016 0
Profil na Twitterze: twitter.com/zbigniewstonoga Profil Fundacji na Facebooku: www.facebook.com/fundacjastonogioficjalna/ Profil prywatny  na Facebooku: www.facebook.com/jedynyzbigniewstonoga Profil publiczny na Facebooku: www.facebook.com/zbigniew.stonoga.nowy/ Profil…