Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga: Sąd nie posiada akt sprawy. Siedzę w więzieniu nielegalnie!

Sąd nie posiada akt sprawy. Siedzę w więzieniu nielegalnie!

 Sąd nie posiada akt sprawy. Siedzę w więzieniu nielegalnie!

Do niecodziennego skandalu doszło w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Żoliborza. Sąd ten w sprawie IV K 178/12 w dniu 5 czerwca 2017 roku czyli w momencie kiedy byłem już w więzieniu, skazał mnie na 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Na rozprawę nie wezwano moich obrońców i mnie samego. Zażądałem nadesłania wyroku do wniosku o przywrócenie terminu wniesienia apelacji, bo wyrok w tajemnicy wydano, nie wezwano mnie na rozprawę, ukrywano go przez tydzień a następnie wprowadzono do wykonania.

Okazuję się jednak, że Sąd nie posiada akt sprawy a to oznacza, że najprawdopodobniej nigdy nie zapadł i został wydany na zamówienie polityczne. Nie jest bowiem możliwe wykonywanie wobec mnie wyroku w sytuacji kiedy nie ma akt tej sprawy.

W ostatni piątek te akta były poszukiwane w mojej celi w więzieniu. To oznacza, że PiS-owski motłoch robi wszystko bym w tym więzieniu jak najdłużej nielegalnie przebywał.

Na kanwie tej sprawy chce się powiedzieć Sądowi Rejonowemu dla Warszawy Żoliborza- już kiedyś Wasza koleżanka Maria skazała mnie nielegalnie, po wielu latach zostałem uniewinniony po uprzedniej kasacji Sądu Najwyższego natomiast chce Wam dzisiaj wykrzyczeć- Chcieliście wydymać Freda teraz Fred wydyma Was

Zobacz więcej na temat: , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

pani-wiola-zbigniew-stonoga

Pomoc dla pani Wioli

Napisał - 15 grudnia 2015 0
Zadzwoniła zapłakana Pani Wiola i mówi dlaczego ci ludzie tak strasznie nienawidzą drugiego człowieka tylko dlatego że chce mieć dzieci…