Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Zbigniew Stonoga, Paweł Kukiz i Janusz Korwin-Mikke stworzą koalicję?

stonoga-kukiz-korwin-mikke_24140392

Zbigniew Stonoga, Paweł Kukiz i Janusz Korwin-Mikke połączą swoje siły i stworzą koalicję? Tak zapowiada Zbigniew Stonoga. Muzyk zaprzecza doniesioniom. Co na to wszystko Janusz Korwin-Mikke?

Zbigniew Stonoga zapowiada, że chce stworzyć koalicję wraz z Pawłem Kukizem i Januszem Korwin-Mikkem. – Jestem po rozmowach z Pawłem Kukizem i JKM i w pełnej zgodzie ruszamy po parlament – napisał Zbigniew Stonoga na Facebooku. Na reakcję Pawła Kukiza nie trzeba było długo czekać. – Pytacie mnie na prv o wypowiedź Pana Stonogi…. Odpowiadam: rozmawiałem z Panem Stonogą może z 5 minut przez telefon. Nie składałem ŻADNYCH politycznych deklaracji. Jedyną moją obietnicą złożoną Panu Stonodze była twierdząca odpowiedź na pytanie, które mi zadał: czy pomogę mu w przyszłości odnaleźć i ukarać morderców jego Matki. I to wszystko. Dobrych snów – napisał Paweł Kukiz na Facebooku. Janusz Korwin-Mikke na razie nie zabrał głosu w tej sprawie. Wcześniej jednak w wywiadzie dla Polsat News sceptycznie podchodził do pomysłu stworzenia koalicji z Pawłem Kukizem. – Co my zrobimy z panem Pawłem Kukizem to się dopiero zobaczy. Nie wiem, czy w ogóle cokolwiek zrobimy razem – powiedział.

źródło: se.pl

Zobacz więcej na temat: , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to człowiek walczący z wymiarem sprawiedliwości od bardzo dawna. Zrobił wiele dla Polski a mimo tego uważany jest za wariata z internetu. Nasz serwis istnieje od 2015 roku, staramy się informować państwa o najnowszych wieściach odnośnie Zbigniewa Stonogi.

Podobne wpisy

Pozdrowienia z więzienia

Pozdrowienia z więzienia

Napisał - 25 maja 2016 0
Witam was z Aresztu Śledczego Warszawa Białołęka. Pozdrowienia z więzienia. PIS postanowił zniszczyć mi życie. Kto ty kur jesteś? Stonoga, Zbigniew…