Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga musi zapłacić 20 tysięcy i przeprosić Jarosława Gowina

zbigniew-stonoga-wezwanie-do-prokuratury-lublin-2016

20 tysięcy na fundację dzieci pokrzywdzonych i przeprosiny dla Jarosława Gowina

Przed Sądem Okręgowym w Warszawie zapadł wyrok, zgodnie z którym Zbigniew Stonoga musi przeprosić wicepremiera Jarosława Gowina za insynuacje dotyczące jego wnuka.

Czekam na odwet społeczeństwa

Stonoga musi także wpłacić 20 tys. zł na fundację dzieci pokrzywdzonych i opublikować przeprosiny w GW i Rzeczpospolitej. Wyrok to pokłosie wypowiedzi Stonogi, który zarzucił Gowinowi, że ten molestował własnego wnuka.

Zobacz więcej na temat: , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to człowiek walczący z wymiarem sprawiedliwości od bardzo dawna. Zrobił wiele dla Polski a mimo tego uważany jest za wariata z internetu. Nasz serwis istnieje od 2015 roku, staramy się informować państwa o najnowszych wieściach odnośnie Zbigniewa Stonogi.

Podobne wpisy

dom-pani-bozeny-grudzien-cbs

Czy pomagamy tej rodzinie?

Napisał - 13 stycznia 2016 0
8 Grudnia 2015 roku Pani Bożena przygotowuje śniadanie dla męża i dorosłych synów dzwoni dzwonek otwiera drzwi.Nagle huk! opancerzony samochód…
skandal-legionowo-11-listopad-zbigniew-stonoga

SKANDAL! Legionowo 11.11.2015

Napisał - 11 listopada 2015 0
Skandal,skandal,skandal! (zarzut-tylko włączone światła uprzywilejowania) Legionowo 11.11.2015- sześć radiowozów z włączoną sygnalizacją świetlną pojazdu uprzywilejowanego na stacji benzynowej.Wewnątrz tłum umundurowanych…