Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga – Duński dyplomata z immunitetem. Zatańczymy w Polsce jak nikt jeszcze nie zatańczył

zbigniew-stonoga-historia-afera-podsluchowa

Nazywam się Zbigniew Stonoga i opowiem Państwu dziś, moją krótką historię ostatnich dwóch lat życia.

Jak państwo pewnie pamiętają to ja ujawniłem w Polsce akta afery podsłuchowej. Po to żeby coś zmienić w rządzie po to żeby coś zmienić dla nas zwykłych szarych ludzi.

Nic się z tego nie wydarzyło, nic się nie udało. Autorzy różnego typu rozmów w trakcie których rozkradali Polskę nie ponieśli żadnych konsekwencji jedynymi którzy ponieśli konsekwencje to kelnerzy którzy nagrali polityków no i Zbigniew Stonoga który aferę ujawnił jest taką Persona non grata.

Akta dostałem od Jacka Kurskiego.

Dziś jestem gdzieś w Europie na uchodźstwie. Mam być zamknięty do więzienia.

Tułam się od hotelu do hotelu więc przyjrzyjcie się jeszcze raz sprawie.

Policja odwiedza obdarowanych przez fundację

Władza obecna PIS’u dopuszcza się stalinowskich metod kiedy to policjanci odwiedzają osoby, rodziny którym wspólnie z wami udzieliłem pomocy i wypytują czy aby na pewno tą pomoc otrzymali.

Zbigniew Stonoga – Duński dyplomata z immunitetem.

Czekam lada chwila na dokonanie pewnych kwestii związanych z dokumentacją kiedy ona wpłynie do Polski nie będziecie mieli wyjścia. Będziecie musieli mnie przyjąć jako duńskiego dyplomatę a wtedy z immunitetem Stonogi zatańczymy z wam tak jak w Polsce nikt jeszcze nie zatańczył ze złodziejami z polskiego Parlamentu. Duda, Ziobro i Kaczyński tego coście zrobili z moim życiem, z moją firmą, z moją rodziną, co robicie z moim dobrym imieniem – NIE WYBACZĘ.

Zobacz więcej na temat: , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy