Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Zasady funkcjonowania akcji pomocowych przez Fundację Zbigniewa Stonogi

fundacja-zbigniewa-stonogi

Zasady funkcjonowania akcji pomocowych przez Fundację Zbigniewa Stonogi obowiązujące od dnia 12.12.2015 r. (wchodzą w życie z dniem rozpoczęcia kolejnej akcji)

1.Fundacja pomaga na podstawie pisemnego zgłoszenia skierowanego na adres zstonoga@zstonoga.pl przesłanego przez osobę potrzebującą pomocy lub Jej pełnomocnika prawnego. Zgłoszenie powinno zawierać Imię Nazwisko numer telefonu i adres mailowy, a także dokument potwierdzający istniejącą sytuację zdrowotną czy prawną.

2.Fundacja nie zajmuje się sprawami, które są przedmiotem działalności innych fundacji, a w szczególności fundacja nie zajmuje się przypadkami publikowanymi przez telewizję publiczną lub komercyjne a także Gazetę Wyborczą.

3.Jeżeli podczas trwającej akcji osoba wobec której prowadzona jest akcja pomocowa zwróci się o pomoc do innej fundacji lub mediów wskazanych w pkt.2 akcja zostaje natychmiast przerwana, a zebrane środki przekazane na działalność statutową fundacji.

4.Fundacja Zbigniewa Stonogi nie jest maszynką do zarabiania pieniędzy i nie pobiera żadnych prowizji za prowadzone akcje.

Kosztami funkcjonowania fundacji są;
a) 60 zł koszt prowadzenia rachunku bankowego.
b) 900 zł (koszt wynajmu biura -biuro jest w trakcie przenoszenia i zmian w KRS)
c) 500 zł -koszt prowadzenia księgowości
d) 5 zł -jednorazowy koszt zakupu karty sim.
e) 0 zł- działania Zbigniewa Stonogi
f) nieustalony koszt paliwa na wyjazdy do potrzebujących dokumentowany będzie każdorazowo fakturą.
g) nieustalone koszty prowizji bankowych za np. przelewy zagraniczne.
h) nieustalone koszty za energię elektryczną czy ogrzewanie biura.
i) nieustalone koszty ewentualnych pracowników (w tej chwili nikt nie pracuje w fundacji i nikt mi nie pomaga)
j) Jeżeli miałbym zakończyć pracę w miejscach gdzie pracuję i zająć się tylko pracą w fundacji to musiałbym wystąpić publicznie z prośbą o wydanie zgody na pracę odpłatną i ustalenie wysokości moich zarobków.
Koszt utrzymania domeny, serwera i hostingu zostanie przedstawiony po jej uruchomieniu-można jednak zakładać, że będzie to kwota ok 500 zł rocznie.

5) Każdy Darczyńca w każdym czasie może zażądać przedstawienia dowodu przekazania wpłaconych przez niego środków na cel akcji pomocowej.

6) Fundatorem jestem tylko ja i przekazałem na cele fundacji 50.000 zł

7) nie wolno zamieszczać na profilu żadnych linków do tego służy mail.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Czat 15 Wrzesień 2015

Czat 15 Wrzesień 2015

Napisał - 15 września 2015 0
Zapraszam do kontaktu telefonicznego z fanami. Ja będę walczył o to co zainicjowałem w Polsce. Dziękuję fanom i hejterom bo…