Zbigniew Stonoga

Zamach w Londynie na życie Jarosława Kaczyńskiego ? [Komentarz – VIDEO]

jaroslaw-kaczynski-zamach-londyn-zbigniew-stonoga

Zamach w Londynie na życie Jarosława Kaczyńskiego ?

Witam was serdecznie w to piękne środowe popołudnie.

Kilka naście minut temu moja radość sięgnęła zenitu kiedy ktoś z was podesłał linka ze był zamach na Jarosława Kaczyńskiego.

Niestety kur** mać to nie był zamach na Kaczyńskiego.

Na Moście Westminsterskim sąsiadującym z gmachem parlamentu w centrum Londynu jadący samochód uderzał w przechodniów, następnie jego kierowca wysiadł i pobiegł w stronę policjantów pilnujących budynku – podał „Telegraph”, powołując się na świadków.

Następnie – podaje dziennik – mężczyzna uzbrojony w nóż zaatakował funkcjonariuszy przy bramie, po czym został postrzelony. Jeden z policjantów został trafiony nożem.

Rzecznik brytyjskiej premier Theresy May poinformował w środę, że szefowa rządu spotka się po południu na Downing Street z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim.

Jak powiedział rzecznik, wśród tematów, które będą poruszone podczas spotkania są m.in. przyszłe negocjacje dotyczące wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, dwustronne relacje pomiędzy oboma krajami, a także kwestie bezpieczeństwa europejskiego i współpracy w ramach NATO.

Do spotkania Jarosława Kaczyńskiego z Theresą May miało dojść ok. godz. 16.30 polskiego czasu.

 

Zobacz więcej na temat: , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy