Zbigniew Stonoga

Zakładam swojego Facebooka StonogaBook.com

stonogabook

Zbigniew Stonoga ma problemy z Facebookiem. Portal zablokował jego profil, który obserwowało prawie pół miliona ludzi. Biznesmen znalazł chyba receptę na jego problemy z możliwością kontaktowania się z sympatykami. 

„Przez najbliższe 3 dni będziemy z Państwem testować przepustowość serwera, później poprawki i rusza mój dzidziuś w walce o lepsze jutro i niezależność od obcego wywiadu.” – napisał Stonoga na swojej nowej stronie na Facebooku.

Mimo, iż biznesmen założył nowy profil na Facebooku, to został on ograniczony o tyle, iż są problemy z jego polubieniem. Poprzedni został usunięty, rzekomo na wniosek Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta, po tym jak Stonoga udostępnił na nim akta ze śledztwa w sprawie afery podsłuchowej. W związku z tym Stonoga zamierza zerwać z amerykańskim portalem i założyć swój serwis.

Na tę chwilę na nowym profilu zebrało się prawie 100 000 osób.
Ze wstępnych informacji wynika, że do Gazety Stonoga i Alkoholi Stonoga dołączy więc portal o nazwie Stonogabook.

 

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

EN_01152921_0028

Milicyjna kołysanka

Napisał - 30 kwietnia 2016 0
Życzę Wam dobrego weekendu i przesyłam milicyjną kołysankę. Śpij, spokojnie śpij, lecz nie zamykaj na noc drzwi. Może, może zdarzyć…
Nadajemy z domu Igora

Nadajemy z domu Igora

Napisał - 26 czerwca 2016 0
Nadajemy z domu Igora. Szanowni Państwo Zbieram pieniądze na wózek inwalidzki dla Igora z warszawskiego Żoliborza. Wózek został skradziony.Na dzień…