Zbigniew Stonoga

Wyniszczyć Człowieka – czy to jest trudne z mandatem ludu?

Wyniszczyć Człowieka

Wyniszczyć Człowieka – czy to jest trudne z mandatem ludu?

Oczywiście, że jest to proste jak drut!

Gdy jesteś Człowiekiem przyzwoitym i przestrzegającym norm tzw demokracji, czyli gdy jesteś osobą nie dbającą o swoje jestestwo, a opierającą je na prostej konsumpcji masz prawie 100% szans na przeżycie swego życia bez życia. Parlamentarny plebs liczy na taką postawę i wynikające z niej zaufanie.

Gdy jednak zgłębisz istotę swego funkcjonowania i pragniesz ogłosić votum separatum od parlamentarnego plebsu stajesz się nie tylko wrogiem publicznym ale nade wszystko stajesz się prymitywnym chamem dla mediów, które żywione są przez całe dziesięciolecia z sakwy kolejnych rządów czyli z Twojego portfela.

Może ten pobieżny wywód jest dla Ciebie zwyczajnym bełkotem Zbigniewa Stonogi, który pragnie uratować swoją przyszłość przed więzieniem i zapomnieniem ale musisz człowiecze mieć świadomość, że całe to narodowe kłamstwo i narodowa manipulacja są przyczynkiem dla bytu partyjnych prymitywów kosztem ciebie, Twojej żony i dzieci.

Zdawać mogłoby się, że stary numer Hitlera pozwalający zmiażdżyć demokrację i człowieczeństwo nie przejdzie, że każdy naród jest uprzedzony do takiej demagogii nic bardziej mylnego. Jak kiedyś esbek Stan Tymiński tak i dziś ten kocio gej żongluje Polską i Wami wszystkimi.

To z metra cięte życiowe zero kupiło sobie niepatomnych za 500 złotych.

Jakże jest to przykre, że ten psychicznie chory ma wpływ na miliony za pośrednictwem Tadeusza, Dyrektora reżysera, którego wrogiem wprost nigdy nie będę, bo gdyby motłoch tak mnie kochał jak Tadzia to bym go wydymał pięć razy bardziej niż Ojciec Tadzio.

Motłoch trzeba dusić, wykorzystywać bo każdy naród ma swój motłoch tylko dziś chcę zadać pytanie, dlaczego w Polsce ów motłoch jest tak wielki, tak duży i tak bezrozumny?

Hejtujecie mnie ‚dawaj dowody– w dupie mam to hejtowanie – tym razem trzeba być skutecznym, a nie popularnym… Wyniszczyć Człowieka – czy to jest trudne z mandatem ludu?

Zobacz więcej na temat: , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew stonoga

Dorota Kania pozwie Stonogę

Napisał - 6 lipca 2015 0
Biznesmen Zbigniew Stonoga, wydający „Gazetę Stonogę”, zarzucił dziennikarce „Gazety Polskiej” Dorocie Kani pracę w ABW. – Kieruję sprawę na drogę…