Zobowiązanie Jarosława Kaczyńskiego

Zobowiązanie Jarosława Kaczyńskiego dla potrzeb Wywiadu Wojskowego PRL

ZOBOWIĄZANIE JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

Ja niżej podpisany Jarosław Kaczyński zobowiązuje się na mocy dobrowolnej umowy udostępnić swój adres dla potrzeb Wywiadu Wojskowego PRL.

Będę systematycznie przekazywał wskazanym mi osobom korespondencję przeznaczoną dla Wywiadu nadchodzącą na mój adres, bez zapoznawania się z jej treścią. 

Zobowiązuje się do utrzymywania w ścisłej tajemnicy faktu współpracy z Wywiadem oraz znanych mi spraw i osób.

Powiadomiony, jestem że w każdej chwili mogę być zwolniony z obowiązku wykonywania zadań dla potrzeb Wywiadu Wojskowego PRL bez podania mi przyczyn i z tego tytułu nie mogę rościć żadnych pretensji zarówno do Wywiadu Wojskowego PRL, jak też innych instytucji państwowych.

Wiadomym mi jest, że za zdradę i działanie na niekorzyść Państwa Polskiego grozi mi odpowiedzialność karna.

Data: 18.10.1989

Operacja pod kryptonimem BUŚ

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

paulinka-z-katowic-dramat-material

Historia Paulinki z Katowic

Napisał - 26 lutego 2016 0
(Pomagasz udostępniając)Jeśli chcesz pomóc wyślij dowolną kwotę z dopiskiem protezy dla Paulinki na PAYPAL fundacja@zstonoga.pl oraz na rachunek Fundacji im.Zbigniewa…
dom-pani-bozeny-grudzien-cbs

Czy pomagamy tej rodzinie?

Napisał - 13 stycznia 2016 0
8 Grudnia 2015 roku Pani Bożena przygotowuje śniadanie dla męża i dorosłych synów dzwoni dzwonek otwiera drzwi.Nagle huk! opancerzony samochód…