11889600_1802884299938243_9018164290149787826_n

Znamy finalistów MasterChefa! A program się jeszcze nie zaczął.

Program jeszcze się nie zaczął, ale, jak większość tego typu programów, był nagrywany wcześniej. Zbigniew Stonoga twierdzi, że zna finalistów. Trudno stwierdzić, czy to prawda, ale na dowód zamieszcza na Facebooku zdjęcie. ”Kochami, oto moje autorskie zdjęcie z finalistami najbliższej edycji MasterChefa” – informuje z uśmiechem. I na koniec: ”Nie oglądajcie, bo tu macie wyniki”.

Finaliści, a może uczestnicy castingu? Finał na pewno będzie w 2016 roku. To jeszcze dużo czasu. Ale Stonoga chyba chciał wziąć sobie na cel stację TVN. Sam zresztą pisze: ”Teraz jeszcze wyprowadzę z równowagi TVN i do wieczora urlop od Facebooka. Ludzie się śmieją. Jest zabawnie. ”Niech się nauczą, że z panem Zbyszkiem się nie zadziera”, ”Kto wygrał? Nie widzę wyników?”

Co na to TVN?

(…) fotografia pochodzi z odcinka wieńczącego etap castingowy, więc w żaden sposób nie zdradza finalistów. Nigdy nie ukrywaliśmy przed Wami, że MasterChef NIE JEST programem emitowanym na żywo, więc miejcie świadomość, że wszystkie odcinki zostały już zrealizowane w wakacje” – wyjaśnia produkcja – „ktoś chce Wam zepsuć zabawę z oglądania jednego z Waszych ulubionych programów. Mamy nadzieję, że potraktujecie ten spoiler z przymrużeniem oka i będziecie śledzić nową edycję MasterChefa z tak dużym zainteresowaniem, jak bywało w zeszłych sezonach.

Zbyszek odpowiada w ten sposób:

Boli pupa boli mojego koguta.
to je tako antytefałenowsko nuta

źródło: natemat.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Czat 2 czerwiec 2016

Czat 2 czerwiec 2016

Napisał - 2 czerwca 2016 0
Nudzi mnie się na tej Białołęce 😉 Witam was serdecznie. Wczoraj wysłałem 31,5 tysiąca na leczenie Mateusza, brakuje nam jeszcze…