zwloki-kartuzy-las2

Znaleziono zwłoki mężczyzny w Kartuzach

 

Siostra Zmarłego pisze do mnie 07.10.2015 r.
„Dzień dobry nazywam się Justyna zwracam się do Pana o pomoc w sprawie Mojego Brata którego już nie ma wśród nas.
Mianowicie chodzi o to że 18 lipca Mój Brat Marcin został zatrzymany przez funkcjonariuszy z komendy w Kartuzach. Miał rzekomo drugiego Dnia opuścić komendę ale wiemy że tego nie zrobił bo nie ma go na żadnym z monitoringówj i nie ma żadnego świadka naocznego. Mało tego tego dnia w komendzie niby zapsół się monitoring. Jadąc po Mojego brata rozbili radiowóz i pojechali drugim.
Szukaliśmy brata ponad 2miesiące lecz bez skutku… w ubiegły piątek ciało mojego Brata znalazł grzybiarz nieopodal Komendy w której był. Ciało było w znacznym stadium rozkładu więc nie można stwierdzić czy był pobity itd.
Rozmawialiśmy z ludzimi których napotkaliśmy w okolicy miejsca gdzie odnaleziono mojego Brata. Ci ludzie twierdzą że napewno tego ciała tam nie było w ostatnich dniach bo wychodzą tam z psami i jest to miejsce często uczęszczane przez ludzi oraz drzybiarzy.
Pojechaliśmy na te miejsce gdzie był Mój brat, to przy samym jeziorze w krzakach. Rzekomo się powiesił tylko że tam są same gałązk a nie dzewa nie miał by na czym. Niby zrobił to na na sznorówkach w pozycji pół leżącej. On poprostu był tam wyrzucony…
Tata pisał o wykluczenie Kartuzkiej Prokuratury oraz Policji ze sprawy jeszcze jak trwały poszukiwania mojego brata. I zostali odsunięci od sprawy. A teraz dowiadujemy się że Prokuratura Karuzka prowadzi tą sprawe i pierwsi byli prz zwłokach Marcina.
Policja od samego początku traktowała nas jak intruzów nawet nie udzielali nam informacji.
Mamy bardzo dużo jeszcze iformacji odnośnie tej sprawy.
Bardzo prosze o to by Pan nam pomógł dowieść prawdy. Jest Pan jedyną osobą która może nam pomóc. Proszę

Opis:

expresskaszubski.pl/express-na-sygnale/2015/10/kartuzy-znaleziono-cialo-mezczyzny-w-okolicy-oczyszczalni-sciekow

Kto ma osobistą wiedzę na temat tej sprawy proszony o pilny kontakt zstonoga@zstonoga.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

dom-pani-bozeny-grudzien-cbs

Czy pomagamy tej rodzinie?

Napisał - 13 stycznia 2016 0
8 Grudnia 2015 roku Pani Bożena przygotowuje śniadanie dla męża i dorosłych synów dzwoni dzwonek otwiera drzwi.Nagle huk! opancerzony samochód…