krzysztof-rutkowski

Zmarł Krzysztof Rutkowski liter zespołu Tarzan Boy

W czwartek zmarł Krzysztof Rutkowski. Lider zespołu disco polo „Tarzan Boy” przegrał walkę z rakiem śluzakiem otrzewnej. Miał 56 lat. Kilka dni temu środowisko disco polo zorganizowało koncert charytatywny na rzecz kolegi.

Informacja o śmierci artysty pojawiła się na oficjalnej stronie Krzysztofa Rutkowskiego na Facebooku.

Dzisiaj około godziny 15:00 zmarł Krzysztof Rutkowski(Tarzan Boy). W poniedziałek dnia 27.02.2017 odbędzie się ceremonia pogrzebowa. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w mszy Świętej, która odbędzie się na cmentarzu przy ul.Piotra Skargi w Zgierzu. Jutro podamy godzinę. Dziękujemy za wsparcie i pomoc wszystkim żona wraz z dziećmi. Prosimy o nie składanie kondolencji telefonicznie.

Wiele osób dziwiło się, dlaczego Krzysztof Rutkowski nie miał pieniędzy i musiał prosić o pomoc. W końcu był jedną z większych gwiazd tego gatunku w latach 90. Okazuje się, że założyciel Tarzan Boy nie dorobił się ma koncertach i płytach. – Jestem jedynym wykonawcą disco polo, który nie zarobił pieniędzy. Majątku się nie dorobiłem, nie mam własnego domu. Zostałem z ręką w nocniku – opowiadał niedawno w programie „Dezerterzy”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Ile zarabia Stonoga na fundacji?

Ile zarabia Stonoga na fundacji?

Napisał - 26 czerwca 2016 0
Ile zarabia Stonoga na fundacji? Witam Was Moim wrogom, wrogom ludzi biednych, głupszych, skrzywdzonych, chorych, nieporadnych życiowo, patologicznych, uległych wypadkom…