stonoga

Zgadzam się z Ryszardem Petru.

Dramatycznym objawem bezsilności państwa lub służebnego wymiaru sprawiedliwości jest fakt bezkarności naszych polityków od 26 lat.

Zniesmaczone są te gówniane elity tym,że postępuję jak postępuję ale żaden z chamów uważających się za kogoś nie dostrzega, że zwykły obywatel może mieć dosyć tej prywaty i bezkarności polityczno-urzędniczej.

Kowalski za przejście za czerwonym dostaje 300 zł mandatu przy zarobkach 1300, a kurwa jedna z drugą czy to z SLD czy z PO czy z PiS-u kradnie miliony, niszczy ludzkie życia i kariery, wpierdala ośmiorniczki mówiąc ,że Polska to chuj dupa i kamieni kupa i to jest do przyjęcia.

Tylko dlaczego jakiś Stonoga do nas się przyczepił.

Taki właśnie mamy obraz naszego państwa, które pod przykrywką PO PiS czy nowoczesnej ponownie ma być zawłaszczone przez złodziei z Wiejskiej i oklaskiwane przez tych pierdolonych dziennikarzy, którzy o dziennikarstwie nie maja pojęcia.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-mercedes-s-2015-konkurs

Zbliżamy się do końca konkursu

Napisał - 11 stycznia 2016 0
Oto lista PayPal plus trzy ostatnie osoby K Dlużniewski Ł.Olszeszewski M.Szrejber Kusztykiewicz Rapp Dąbrowska Kuźma Tupajka,Woźny. [ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1866375636922442/” width=”800″] UWAGA…