stonoga

Zgadzam się z Ryszardem Petru.

Dramatycznym objawem bezsilności państwa lub służebnego wymiaru sprawiedliwości jest fakt bezkarności naszych polityków od 26 lat.

Zniesmaczone są te gówniane elity tym,że postępuję jak postępuję ale żaden z chamów uważających się za kogoś nie dostrzega, że zwykły obywatel może mieć dosyć tej prywaty i bezkarności polityczno-urzędniczej.

Kowalski za przejście za czerwonym dostaje 300 zł mandatu przy zarobkach 1300, a kurwa jedna z drugą czy to z SLD czy z PO czy z PiS-u kradnie miliony, niszczy ludzkie życia i kariery, wpierdala ośmiorniczki mówiąc ,że Polska to chuj dupa i kamieni kupa i to jest do przyjęcia.

Tylko dlaczego jakiś Stonoga do nas się przyczepił.

Taki właśnie mamy obraz naszego państwa, które pod przykrywką PO PiS czy nowoczesnej ponownie ma być zawłaszczone przez złodziei z Wiejskiej i oklaskiwane przez tych pierdolonych dziennikarzy, którzy o dziennikarstwie nie maja pojęcia.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Czat 2 czerwiec 2016

Czat 2 czerwiec 2016

Napisał - 2 czerwca 2016 0
Nudzi mnie się na tej Białołęce 😉 Witam was serdecznie. Wczoraj wysłałem 31,5 tysiąca na leczenie Mateusza, brakuje nam jeszcze…