Zbigniew Stonoga - więzień od 1974 roku w Obozie Koncentracyjnym "Polska"

Zbigniew Stonoga – więzień od 1974 roku w Obozie Koncentracyjnym „Polska”

Zbigniew Stonoga – więzień od 1974 roku w Obozie Koncentracyjnym „Polska”

Kiedy Wy wszyscy będziecie zadowoleni chodzić po naszym obozie koncentracyjnym pod nazwą Polska ja będę siedział w karcerze do którego wsadził mnie poprzez swoją nieuczciwość kierownik Andrzej Duda na którym presję uwięzienia mnie wywarł naczelnik Jarosław Kaczyński. 

Do karceru trafię dlatego, że zamiast jak inni trzymać mordę krótko, płacić podatki, zgadzać się na okradanie społeczeństwa, nie reagować na poniewieranie przyzwoitością i Człowiekiem wykrzyczałem na forum całego obozu to, że eksponowana dla większości wolność w istocie jest zniewoleniem, a jego zakwestionowanie grozi co najmniej karcerem choć w wielu przypadkach mi podobni zapłacili za to życiem i zostali zamordowani przez stróżów „prawa” w tym gównianym polskim obozie.

Jeżeli ktoś z Was uzna, że zwariowałem porównując Polskę do obozu koncentracyjnego to ja uznam go za ślepego szaleńca, który nie dostrzega, że jest zwykłym wołem do pracy bez prawa prawdziwego głosu na rzecz siebie i swojej rodziny.

Uwięzienie mnie jest kwestią kilkudziesięciu godzin! Pójdę do więzienia

Płacisz wszelakie daniny na rzecz utrzymania naszego obozu i wedle jego regulaminu nabywasz też prawa – no więc zobacz jak to wygląda.

Spróbuj pójść do lekarza – nie tam z chorobą onkologiczną- pójdź zwyczajnie z okiem, zębem czy zatokami.

Zobacz co dzieje się na izbach przyjęć obozowych szpitali.

Pójdź do administracji obozu np. z wnioskiem o zgodę na budowę czy koncesję na handel paliwem lub tytoniem.

Przecież obraz tego o czym zdawkowo pisze jest dla Was wszystkich jasny i znany.

Obozowe dzieci są wyniszczane przez administrację. Każdy z Was widział młodego pieska czy kotka, który bawi się czymkolwiek przyprawiając widzów o uśmiech.

Rozmowa z Tomaszem Sekielskim w programie Teraz ja.

Podobnie jest z młodym obozowym dzieckiem, które nie zawsze wie, że jego zabawa dla dorosłych może stanowić problem a i samemu dziecku problemów narobić.

Nasze obozowe dzieci są przez stróżów „prawa” bardzo często karcone i zdarzało się już, że bez tzw. sądów skazywane na śmierć tylko dlatego, że są młode, niedoświadczone a czasami zwyczajnie głupiutkie, bo jak już pisałem to jeszcze dzieci.

Z naszych dzieci produkuje się przestępców nieprzestrzegających obozowego regulaminu.

Wspomniana produkcja jest niezbędna dla chleba, którego potrzebują reprezentanci systemu prawnego, policjanci, prokuratorzy, sędziowie i na końcu więziennicy.

Dziecko wychodzi z karceru obite psychicznie i nie rzadko fizycznie. Jest już nauczone pogardy dla drugiego człowieka.

Pogardy która instynktownie z niego wychodzi jako sposób na przetrwanie nieludzkiego czasu w nieludzkim miejscu na skutek nieludzkich decyzji.

W naszym obozie koncentracyjnym Polska podobny los mają i seniorzy, których jedynym prawem i obowiązkiem z którego się nie wywiązują jest śmierć, bo na leczenie i opiekę nad nimi nie ma pieniędzy.

Stary jest dobry bo kulturalny i jednocześnie bezsilny na przeciwstawienie się obozowej administracji.

Średniolatkowie częściowo z obozu uciekli przez dziurę jaką stworzyła im Unia Europejska Ci zaś co zostali otrzymali pracę w obozowych przedsiębiorstwach, a by trzymać ich na smyczy administracja KL Polska zafundowała im kredyty we frankach szwajcarskich czyniąc tysiące rodzin niewolnikami na całe życie.

Najokrutniejsze w tym wszystkim o czym piszę jest to, że większość moich obozowych braci myśli że są wolnymi ludźmi od których coś zależy lub którym się coś należy.

Nic podobnego jesteście obozowymi więźniami, którymi zarządzali wcześniej komuniści, a od 1989 roku zarządzają różne grupy reprezentujące obozową administrację podlegającą wpływom obcych.

Nasz obóz miał szczęście jak nigdy dotąd zobaczyć własną administrację od środka, zobaczyć że jesteśmy traktowani jak bydło.

Zobaczcie jakie mieliście szczęście obejrzeć to wszystko za friko, bo przecież rachunek muszę sam opłacić.

Karceru się nie boję, bo choć skazano mnie na roku pobytu w nim to okaże się, że wyjdę po 5-ciu do 8 latach.

Boję się jednak zamordowania w tym karcerze bo to jedyne nasuwające się z ich punktu widzenia wyjście z otwartej wojny jaką prowadzę z obozową administracją.

Pamiętajcie, że każdy kto odważy się sprzeciwić obozowej administracji trafia do więzienia, śmieją się z niego, kryminalizują, ośmieszają i coraz częściej zabijają.

Zbigniew Stonoga

Więzień od 1974 roku

Obóz Koncentracyjny Polska

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Triduum-pashalne

Triduum paschalne

Napisał - 25 marca 2016 0
Dziś rozpoczęło się triduum paschalne. Wielki Czwartek jest jednocześnie pamiątką ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa. W dzisiejszej ewangelii mogliśmy usłyszeć jak Jezus…