Podjąłem walkę z gardzącą

Zbigniew Stonoga w CIĘŻKIM stanie. „Umieram”. Wyniki badania RM głowy

Zbigniew Stonoga jest w coraz gorszym stanie fizycznym i psychicznym. Tortury jakie przeżywa w AŚ Białołęka są ciężkie do opisania.  Jeżeli chcesz pomóc, udostępnij ten post.

Zwracam się do każdego przyzwoitego człowieka skopiuj tą treść i wyślij mailem do

spróbuj zainteresować media tą sprawą, proszę udostępnij to.

Na podstawie art.304 1 kpk zawiadamiam o:

Przestępstwie narażenia mnie na utratę zdrowia przez Magdalenę która mając świadomość o moich schorzeniach i ryzyku wystąpienia zespół NZK w przypadku częstych transportów; wydała zgody i zrealizowała 13 transportów oraz 27 czynności procesowych powodując przewożenie mnie na odcinku 3116 km oraz podawanie mi suchego prowiantu przez 31 na 40 dni roboczych co spowodowało nie odwracalne uszkodzenie obu półkul mózgu potwierdzone wynikiem badania z 18.05.2018…..

Zobacz również:

Przebywam w więzieniu na polityczne zamówienie PO i PIS. Apeluję o udzielenie mi pomocy zwolnienia z więzienia

W załącznikach: Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oraz wyniki badania RM głowy.

Pomóżcie mi ludzie – umieram. – dodaje na swoim Facebooku.

Zbigniew Stonoga napisał do Państwa.Cytuję.„Zwracam się do każdego przyzwoitego człowieka skopiuj tą treść i wyślij…

Opublikowany przez Zbigniew Stonoga 31 maja 2018

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 19 komentarzy

  1. Jak ci się tak nie podoba tutaj, to spierdalaj do Holandii na szklarnie albo do Anglii na zmywak, nikt cię tu na siłę nie trzyma ani twojego Stonogi, cebularzu.

   Odpowiedz
 1. I co? Umarł? Nie umarł. Żyje, dalej podskakuje (ale tylko w Internecie) i wciska wam kit, jak go to źle traktują i jaki on w ogóle biedny, bo go nie w Marriotcie zamknęli. I tylko tyle może. Może kiedyś się znudzi, ale wtedy nie będzie miał co robić, więc mało prawdopodobne. PS: skoro go tak źle traktują i jest tak prześladowany, to dlaczego nadal jego pełnomocnik może wynosić te wszystkie wypocone cytaty i dlaczego Ziobro & spółka nie wyłączyli mu jeszcze Facebooka, skoro taki niby niewygodny? Zastanówcie się nad tym, zamiast mu pochwały wypisywać. Ciao.

  Odpowiedz
 2. Zwykly oszust naciagacz robil wszystko pod publike a teraz jest tam gdzie jego miejsce cisnol pis a potem w uklady wchodzil tak samo tlumaczy swoje przekrety juz sld I samoobrona go niechroni wcale go nieszkoda oszusta niech dalej po spacerniaku Bmw pomyka swinia tlusta kara kan kara kan

  Odpowiedz
  1. A Tobie dobrze w tej chszarsko-Watykańskiej mafii. Już od roku 44 w Polsce mamy antypolskie rządy. Rządy które wyrzuciły z Polski ponad 8 milionów Polaków. Które sprowadzili do Polski ponad 5 milionów Ukraińców w ramach podziękowania za Wołyń. Sprzedano wodę pitną kraj zadłużony. Brak armia mordercza armia USA która wymordowala już ponad 30 milionów cywili od czasów Hitlera. Głosowania w sejmie pokazały kto rządzi w Polsce miliony na cmentarze żydowskie muzeum Polin głosowanie za daniem broni i amunicji obcej armii w Polsce. No i ten ostatni hit z głosowaniem IPN. Wcześniej sprzedanie Polskiej suwerenności za Traktat Lizboński i oczywiście sprowadzenie do Polski Loży Masońskiej. Bank Morgan pomoże ściągać kasę za 447. A co drugi Polak cieszy się karta kredytowa i robota w korporacji to majestat i 500 plus zabrane w innych podatkach. Polski już dawno nie ma skoro Pan Prezydent mówił o kraju dwóch narodów to może od razu będzie nowa nazwa Polin i zamiast złotego szekle.

   Odpowiedz
   1. Nawet jak to co mówisz to prawda, to nie zmienia faktu że Stonoga to taki sam krętacz i naciągacz jak ci z którymi na pokaz walczył, by się wybić i „j*bać, r*chać i zarabiać” na Polakach. On by Polski nie uratował, a gdyby dopchał się do koryta to robiłby przekręty nie mniejsze niż te, które robią na nas rządy od prawa do lewa. O ile nie większe, bo za Stonogą nie idzie żadna ideologia oprócz mamonizmu.

    Odpowiedz
  1. zbigniew_podłoga |

   Ilu „pomagał”, a ilu zaszkodził? Wszystkie jego interesy splajtowały. Oszukał tysiące ludzi na swoje spółki Alkohole / Gazeta / Telewizja Stonoga, które były zapisane na jego znajomego. Ludzie wpłacali kasę i nagle wielka cisza. Firmy nagle rzekomo upadły, Stonoga umył ręce i zablokował ludzi na profilu aby o nic nie pytali. Oczywiście sprawa trafiła do prokuratury, tylko że komornik nic od niego nie może ściągnąć, bo oficjalnie Stonoga jest „bezrobotnym bankrutem”, a wszelkie ruchomości i nieruchomości ma przepisane na rodzinę i znajomych. Swego czasu organizował losowania samochodów – wystarczyło tylko wpłacić mu 200 zł aby wziąć udział w loterii. Później okazało się, że to były auta z wypożyczalni, nie jego, a zwycięzcy konkursów to podstawione przez Stonogę słupy. Ponadto: nieporadne fałszowanie przelewów do potrzebujących w Paincie, że niby przelał im jakieś środki. W rzeczywistości potwierdzenia były spreparowane. Inna sprawa to sprawozdania ze zbiórek. Jednego dnia podaje, ze uzbierał już 2000 złotych, potem usuwa posta, następnego dnia wstawia że uzbierano tylko 1000 złotych i prosi o więcej wpłat. Poza tym, jego fundacja nie ma prawa organizować zbiórek pieniężnych, gdyż status w Krajowym Rejestrze Sądowym na to nie pozwala, a jego nr PKD, podklasa 94.99 nie pozwala prowadzić działalności charytatywnej związanej ze zbieraniem funduszy kwalifikowanej w nr PKD 88.99, którego to Stonoga specjalnie nie zarejestrował, aby nie musieć się rozliczać. Fundacja istnieje tylko na Facebooku, nie ma siedziby. Jak jego profil zniknie, to gdzie szukać jego fundacji?
   Przelejcie mi 5000 złotych, a obiecuję że oddam na biednych z tego 1000 złotych! No co, przecież pomagam!! Tak jak Stonoga. Chyba coś tu jest nie tak, co? To recydywista, wielokrotnie skazany za oszustwa finansowe, wybaczcie porównanie, ale to tak jakby jakiemuś pedofilowi dać pod opiekę dzieci, bo w gruncie rzeczy to „swój chłop”. Jak można zarabiać i wykorzystywać nieszczęście biednych ludzi?? Aby się wybić i pokazać jakim to się jest dobrym, godnym zaufania człowiekiem? A później wciskać ludziom akcje nieistniejących spółek. Wziąć kasę za to i zwalić winę na prezesa spółki który nie istnieje! No bo przecież spółka nie jest na stonogę… A potem masowe blokowanie ludzi na jego profilu, nazywanie hejterami i niewracanie do sprawy, no bo przecież zbysiu „jedzie z k**ami”… I jeszcze wciskanie starterów sieci PLAY za 100 złotych i wmawianie ludziom, że jest to nowa siec „Karakan Mobile”, gdy w rzeczywistości są to zwykłe startery sieci PLAY – na jednym z czatów sam to przyznał zresztą. Wybaczcie chaos w tej wypowiedzi, ale krew człowieka zalewa… Jak można tak kraść w biały dzień??? Wszystko jest zgłaszane do prokuratury, z tym że ten oszust oficjalnie nie ma niczego i jest bezrobotny, albo przepisuje to co mu wpadnie w łapy na rodzinę i słupy, więc oficjalnie on nie bierze odpowiedzialności za nic. Wierzę, ze znajdzie się prokurator, który poskłada to wszystko do kupy i w końcu zamknie go na długie lata. I być może to się w końcu spełni, bo od maja siedzi w więzieniu za pospolite oszustwo (w 2009 r. przywłaszczył sobie Lexusa, jeździł nim na wakacje, później sprzedał za zaniżoną cenę i nie chciał oddać właścicielce kasy), a w kolejce czekają kolejne prawomocne wyroki. Za oszustwa; za wyłudzenia 50 tys. zł na drukowaniu legitymacji sejmowych Samoobrony; za pospolite przestępstwa kryminalne; za obrazę i szkalowanie Prezydenta, funkcjonariuszy publicznych – w tym sędziów – ale i zwykłych ludzi, którzy w jakiś sposób mu podpadli; za wystawianie w 1999 i 2000 r. fałszywych faktur – na 50 tys. i 120 tys. zł; za podrabianie podpisów itd. (przestępstwa skarbowe dot. m.in. wyłudzenia VAT już się przedawniły)
   Zauważcie, ze nikt nie pisze o stonodze, nawet o jego akcjach pomocowych w żadnych mediach, może z wyjątkiem Super Ekspresu (ciężko to nazwać „mediami”). Dlaczego? Bo każdy normalny człowiek wie, kim jest stonoga i że nie należy wchodzić w to „g***no”.

   Odpowiedz
   1. Od 44 roku w Polsce masz ten sam układ to się dziwisz że nie piszą. A ludzi Polaków którzy próbowali morduje się Lepper Blida gen. Petelicki. Polski już nie ma wszystko w rękach chazarskich i stonki Watykańskiej siedziby demona iluminatii. Politycy to tylko pionki w grze.

    Odpowiedz
    1. zbigniew_podłoga |

     Nie piszą, bo to oszust do potęgi. Stonoga też był takim pionkiem w grze, konkretnie to PiSu, który tak namiętnie dzisiaj zwalcza (ale tylko wpisami na Facebooku). Nie pamiętasz? W 2015 roku popierał Dudę, mówił że Kaczyńscy to wielcy Polacy i że kocha ludzi zgromadzonych wokół Prawa i Sprawiedliwości. Kazał na nich głosować, a jak nie dostał czego chciał to nagle zmienił retorykę o 180 stopni. Nie popierał PiSu ani żadnej innej opcji politycznej bo zależało mu na Polsce, tylko żeby ktoś mu coś załatwił, w tym przypadku ułaskawienie od przestępstw.

     Odpowiedz
   1. to się tyczy zwłaszcza stonogi; taki był niby z niego „przyjaciel” Leppera, a donosił na niego do prokuratury i szantażował go za życia… albo jak kumał się z Korwinem, a gdy przyszło co do czego to go u siebie zwyzywał na fejsie… tak samo najpierw rzekomo lubił Wiplera, ale później go wyzywał… a jak miał się kumać z Kukizem, a potem jednak zmienił zdanie?… albo jak najpierw miał pomagać „córko-siostrze” Dudy, a później publikował jej nagie zdjęcia (chociaż nie wiadomo czy to jej, słabo widać twarz, to mógł być równie dobrze ktoś wynajęty)… albo z tym księdzem, co mu opowiadał że był molestowany, a na którego potem stonoga doniósł i okazało się że ksiądz sam nie był bez winy… albo jak najpierw twierdził, że zawsze będzie szanować Sumlińskiego za książkę o komorowskim, a potem go wyzywał… albo jak wykorzystywał śmierć matki do politycznych celów, że niby zmarła w więzieniu, a później pisał że zmarła w 2007 r., czyli gdy już nie siedział i był na wolności… wymieniać można bez końca. stonoga to jest taki przyjaciel, o którym rzeczywiście można powiedzieć „jak mam takich przyjaciół, to nie potrzebuję już wrogów”.

    Odpowiedz
 3. Zosia, Antek i koledzy |

  Panie Zbyszku, nie poddawaj się. Prawda i cierpliwość zwycięża. Dla milionów Polaków jest Pan bohaterem. Jesteśmy z Panem. Pozdrawiamy serdecznie.

  Odpowiedz
  1. jakich „milionów”? gdzie te miliony, gdy woła by protestować w jego sprawie pod więzieniem? zobaczcie sobie liczbę polubień i udostępnień jego postów na fb, w najlepszym razie kilkaset z was nadal nabiera się na te jego manipulacje i wyolbrzymienia.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy