Więzień szczególnie niebezpieczny

Zbigniew Stonoga traktowany jako więzień szczególnie niebezpieczny

Więzień szczególnie niebezpieczny

Nie codzienne są represje stosowane wobec mnie na terenie jednego z aresztów śledczych na Śląsku nie chcę jeszcze pisać o, który areszt śledczy chodzi dając szanse kierownictwu na zaniechanie działań przychodzących z pominięciem drogi służbowej ministerstwa sprawiedliwości.

Apeluję pierwszy i ostatni raz do Dyrektora tego zakładu aby przestał stosować wobec mnie procedury przewidziane dla osadzonych niebezpiecznych.

Odpowiedzialność za składanie fałszywych zeznań

W dniu 4.05.2018 otrzymałem postanowienie Prokuratury Okręgowej w Krakowie o powołaniu biegłych psychiatrów wydane w dniu 2.05.2018 dzisiaj około godz 10:00 zostałem przewieziony do siedziby biegłych, którzy mieli przeprowadzić badanie i wydać opinie.

Biegłe nie dysponowały żadnymi aktami prowadzonego śledztwa bo było to nie możliwe a żeby w dniu 2.05.2018 skutecznie doręczyć biegłym kilkadziesiąt tomów akt śledztwa. Powyższa sprawa jest tym bardziej jaskrawa, że biegłe te nie byłyby w stanie zapoznać się z dziesiątkami tysięcy stron akt sprawy na tyle by wyprowadzić wnioski w przedmiocie zadawanych pytań niezbędnych do wydania opinii. 

Z uwagi na fakt iż o terminie badań nie zostałem prawidłowo zawiadomiony podobnie jak i mój obrońca, poprosiłem o wyznaczenie nowego terminu ich przeprowadzenia, wówczas w obecności trzech konwojujących mnie policjantów biegła M skontaktowała się telefonicznie w naszej obecności z szefem Krakowskiej Prokuratury prowadząc z nim rozmowę telefoniczną per Ty.

Suma tych okoliczności prowadzi do wniosku, że usiłowano przeprowadzić czynność procesową która w swym zamierzeniu wyczerpuje znamiona usiłowania popełnienia czynu z art. 233 paragraf 4 kodeksu karnego.

Biegłe bowiem przystępując do badania zaprezentowały z jednej strony brak znajomości nie doręczonych im akt sprawy zaś z drugiej strony rzeczą niebywałą jest aby biegły kontaktował się ze stroną procesową z pominięciem drogi służbowej oraz mówił sobie po imieniu.

Największym jednak skandalem jest fakt iż gospodarzem śledztwa jest Prokurator Magdalena M a nie Prokurator Okręgowy w Krakowie. Powyższy stan faktyczny możliwy do udowodnienia z zeznań moich oraz 3 obecnych policjantów prowadzi do uzasadnionego wniosku że śledztwo i podejmowane w jego ramach czynności nie są realizowane zgodnie z zasadami przepisów kpk.

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Foto: Agencja Gazeta
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Jeżeli to jest norma w polskim sądownictwie, to rzeczywiście wymaga gruntownej reformy. To jest nie do pomyślenia!!! Jak widać, w życiu bywa różnie, z wyrokiem lepiej wyjechać za granicę bo tutaj jeszcze długo nie będzie tak jak powinno być. To jest Jeszce system komuszy.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy