Zbigniew Stonoga traktowany jak "pies" w AŚ Warszawa Białołęka

Zbigniew Stonoga traktowany jak „pies” w AŚ Warszawa Białołęka

Zbigniew Stonoga traktowany jak „pies” w AŚ Warszawa Białołęka

 • 24.05.2018 przewożono mnie z Krakowa do Ostrowa Wielkopolskiego – suchy prowiant.
 • 25.05.2018 byłem w sądzie – suchy prowiant.
 • 28.05.2018 transportowano mnie z Ostrowa do Warszawy  – suchy prowiant.
 • 29.05.2018 byłem w sądzie w Warszawie.
 • 30.05.2018 jadę w transport-będzie suchy prowiant.

A teraz cytat z opinii biegłego kardiologa

„ proces Z.Stonogi powinien toczyć się najbliżej miejsca pobytu. Przedłużające się emocje i stres związany z podróżami może doprowadzić do nagłego zatrzymania krążenia (NZK)” – podpisał Dr. N. Med CSK WIM Janusz.

Prawa Człowieka 2018 Polska…

Traktowanie mnie przez dyrekcje AŚ Warszawa Białołęka jak psa, bicie i karanie znęcanie się psychiczne i fizyczne nikomu z Was bolszewicy nie ujdzie na sucho -pamiętajcie

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 11 komentarzy

 1. Janusz Pijanka Sieradz |

  Panie Zbyszku!
  Zawsze pana podziwialem a nawet w Paryzu pod polskim kosciolem sprzedawalem panska Gazete Poloni!Wytrzymaj!Albo zorganizukjmy pikiete pod panskim wiezieniem!Tylko Ja moge sie na to odwazyc!Kiedys chcialem Pana zaproic do Sieradza!Dziwie sie ze pana tak potraktowali!PiSowi pomogl pan dojsc do wladzy a oni tak z panem!Trzymaj sie Brachu!!!

  Jestem na YOUTUBE i fejsie:Janusz Pijanka

  Odpowiedz
  1. Przecież on nie jest w żaden sposób niewygodny i nikt go nie likwiduje ani nie wykańcza. Gada o tych rzekomych represjach, prześladowaniach, torturach odkąd trafił za kratki, ale nigdy nie przedstawił na to żadnych dowodów. Żadnych badań, opinii biegłych, dziennikarzy, świadków, nawet jego własnej rodziny czy adwokata. Każdy więzień może sobie napisać że przeżywa tortury w więzieniu, bo nie podają mu na złotej tacy szampana z kawiorem. Niedawno pisał że „umiera”, a teraz co? Znowu rześki i z nowymi cytatami. Skoro o tym mowa: skoro go tak źle w tym więzieniu traktują, to dlaczego jeszcze nie zablokowali mu całkowicie widzeń, albo nie odcięli możliwości pisania na Facebooku? Co to byłby za problem dla rządzących, by zaangażować zamknięcie jego konta? Tymczasem nic się nie dzieje, bo to tylko bicie piany w Internecie, a takich ludzi jest w Polsce pełno. Niech ten, co wynosi cytaty, zrobi Stonodze zdjęcie podczas widzenia, albo niech sprowadzą tam jakiegoś lekarza, który go zbada (co może być problemem, bo podobno Stonoga strasznie wszystko utrudnia i wyzywa), wtedy zobaczymy ile jest rzeczywiście prawdy w tych jego stalinowskich rozpaczach.

   Odpowiedz
  1. długo będzie musiał wytrzymywać, bo obecnie grozi mu do 10 lat więzienia za przekręty w krakowskiej spółce Viamot S.A (na blisko 30 milionów złotych)…

   Odpowiedz
 2. Zbychu, bądź twardy, nie daj się złamać. Pamiętaj, Wałęsa też był internowany…
  no fakt, że on tam pił whisky ale co tam, potem został prezydentem …
  Trzeba ciebie wyciągnąć z pierdla. Zastanawiam się czy twój adwokat jest normalny. Pozdrawiam z Warszawy.

  Odpowiedz
 3. Pingback: Zbigniew Stonoga w CIĘŻKIM stanie. "Umieram". Wyniki badania RM głowy - Zbigniew Stonoga

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Pani Maria z Dys

Pani Maria z Dys

Napisał - 21 grudnia 2015 2
Pomóżmy Pani Marii z Dys. Potrzebujemy ubrań, jedzenia i opału Będzie PSL’owska afera. Wójt Gminy Niemce – chłopek Urbaś to moj…