Zbigniew Stonoga - Pozdrowienia z więzienia - wczasy na wasz koszt

Zbigniew Stonoga – Pozdrowienia z więzienia – wczasy na wasz koszt

Pozdrowienia z więzienia

Wczasy na wasz koszt mijają mi dość niemiło zacznę od tego, że znakowane unijne świnie i krowy dostają lepsze jedzenie niż więźniowie pasze.

Gdyby wydłubać z ziemniaków ziemię i zgniliznę można byłoby mieć podkład do ich ponownego zasadzenia. O rarytasach podawanych na śniadanie czy kolację szkoda wspominać byście nie zarzygali swoich monitorów czy telefonów komórkowych.

Można jednak w ramach tzw. wypiski zakupić sobie w położonej w centralnym Zarządzie Służby Więziennej firmie – więziennym sklepiku co tylko dusza zapragnie.

Więzienne żarcie

Cały zestaw dostępny w Biedronce za ceny panujące w berlińskim KaDeWe czy naszym PIOTRZE I PAWLE kłopot tylko w tym że zarabiająca na tandecie od 100 do 400% marży IGB MAZOVIA dostarczy ten towar pod celę dopiero po 5 dniach roboczych, w tym czasie musisz żreć paszę dla nie klasyfikowanych przez Unię Europejską świń.

Mimo że jestem w PiS-owskim więzieniu 15 dni, do dziś nie otrzymałem pod celę urządzenia CPAP, które pomaga mi nocą oddychać.

Tutejszy lekarz wyrzucił do kosza rozpoznania moich chorób opisane w licznych opiniach przez sławy polskiej Kardiologii Neurologii Onkologii oraz Endokrynologii, zainteresował się jedynie moimi zarzutami znieważenia karakana I długopisa.

Na początku bowiem moich akt medycznych znajduję się wycinek prasowy o znieważeniu tego czegoś o czym wyżej napisałem. Najnowsza opinia biegłego sądowego zawiera następujący wniosek:

Pan Zbigniew Stonoga jest skrajnie znerwicowanym pacjentem żyjącym w nieustannym napięciu nerwowym z ogromną ilością stresu sytuacyjnego w jego życiu. Co w połączeniu z hormonalnie czynnym guzem nadnerczy powoduje napadowe i niekontrolowane zaburzenia w pracy płuc i układu sercowo-naczyniowego. Zaburzenia te są groźne dla zdrowia a przede wszystkim dla jego życia. Z tego powodu dochodzi do raptownych, całkowicie niekontrolowanych nagłych wzrostów i spadków ciśnienia, co grozi nagłym zatrzymaniem krążenia i zgonem bez szans na ratunek lub wylewem krwi do mózgu. Zbigniew Stonoga powinien być w trybie pilnym poddany operacji usunięcia Guza Nadnercza. Obecny wynik oznaczenia reniny u pacjenta przekracza ponad 100 razy normę.

Opinię podpisali:

Prof. Marek Kabat (Instytut Kardiologii w Aninie)
Dr. N.Med Krzysztof Kaczorowski (Biegły Kardiolog SO Warszawa)
Dr. N.Med Janusz Burakowski ( Instytut Choroby Płuc i Gruźlicy w Warszawie)
Dr. N.Med Wiesław Czynowski (Biegły Sądowy SO Warszawa)
Dr. N.Med Paweł Idziak ( Kardiolog MSW)
Dr. N.Med Paweł Preibisz ( Instytut Kardiologii w Aninie)
Prof. Roszkowski ( Szef oddziału „R” Instytutu Choroby Płuc i Gruźlicy w Warszawie)

No cóż dla plugawego wymiaru sprawiedliwości jestem zdrowy i nic mi nie dolega.

Doktor z aresztu śledczego Warszawa Białołęka nie ma nawet na stanie moich leków ale zdążył powiedzieć mojemu adwokatowi Krzysztofowi Kitajgrodzkiemu że nic mi nie będzie.

No pewnie że nic! Będę żarł to więzienne gówno aż się nie zesram, a w przerwie dostanę do jedzenia to co zakupiłem za własne pieniądze miesiąc wcześniej za cenę kilkaset procent wyższą niż w sklepie.

Chłopaki nie płaczą- ja też- przecież ziemia wszystko wyciągnie.

Y…ć KARAKANA

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 5 komentarzy

  1. Taki jest koniec Stonoga Oszustów i Naciągaczy. Za wszytko obwiniając PiS manipulowałeś młodymi ludźmi by wyciągnąć od nich ich ciężko zarobione pieniądze. Jak by tego było mało niektórym obiecałeś pomoc, i wsparcie oraz że nigdy nie zostawisz ich sam ! I co się stało ?
    Manipulacja to twoje drugie życie a obecne miejsce zamieszkania to tylko i wyłącznie zasługa własnych działań. Ale mimo tego życzę zdrowia byś mógł odsiedzieć swoje .

    Odpowiedz
  2. A czego się spodziewałeś człowieku w więzieniu ? Kawioru i szampana ? W więzieniu osadzeni są ludzie którzy zrobili coś złego. Dlaczego mają jeść lepiej niż dzieci w patologicznej pijackiej rodzinie?

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

fiat-126p-zbigniew-stonoga

Licytacja malucha

Napisał - 5 listopada 2015 0
Witajcie. Do tej pory za „malucha” wpłynęło ponad 6.000 zł (pomagasz udostępniając) Kochani! Pomagamy Państwu Annie i Robertowi Uwaga to…