Dziś siedzę w więzieniu a za to przepraszam Cię kochana Żono

Zbigniew Stonoga: Dziś siedzę w więzieniu przepraszam Cię Żono

Władysław Serafin

Witam Państwa bardzo serdecznie.

W związku z bezpodstawnym pozbawieniem wolności od wielu dni protest głodowy prowadzi Pan Władysław Serafin znany działacz związkowy tymczasowo aresztowany na podstawie pomówień byłego Ministra Rolnictwa.

Informuję Państwa, że ostatnio wylądowałem w szpitalu. Mam bardzo złe wyniki badań.

Serdecznie dziękuję Lekarzowi i Ratownikom śródmiejskiego szpitala na Solcu za udzieloną pomoc medyczną.

Dziś siedzę w więzieniu a za to przepraszam Cię kochana Żono

4 czerwca 2016 r. Stanąłem przed wyborem pomiędzy dobrem a złem pomiędzy prawdą a fałszem i wreszcie pomiędzy prawem i niesprawiedliwościami dotykającymi moich ukochanych rodaków.

Wybór był bardzo trudny nie z powyższych powodów, ale człowiek jest już tak skonstruowany, że podejmując ważne decyzje musi patrzeć na swoją rodzinę, życie i pomyślność.

4 czerwca 2015 r 26 lat po upadku komunizmu postanowiłem, że pomogę mojej ukochanej ojczyźnie pokazując moim rodakom jak plugawa i bezkarna jest polityka. Podejmując tak istotną decyzja mojego życia działałem również na swoją korzyść, którą miało być zatarcie skazania za wszystkie te przestępstwa, które popełniłem ratując swoją wolność i godność.

Mimo, że przestępstwa były rodzajowo błache bo przecież znieważenie funkcjonariusza publicznego to nie zabójstwo jednak utrudniały moje życie i uniemożliwiały mi wkroczenie w świat polityki parlamentarnej.

Andrzej D oszukał mnie jednak i nie dotrzymał danego słowa.

Dziś w drugą rocznicę tej decyzji chciałem Cię Polsko przeprosić.

Przepraszam Cię Polsko za to, że uwierzyłem że komuchy i złodzieje z Platformy trafią do więzienia, przepraszam Cię Polsko za to, że pomogłem Kaczyńskiemu i Dudzie podetrzeć sobie ich tyłki Konstytucją RP.

Przepraszam Cię Polsko za rozbudzenie nadziei na lepszy czas dla zwykłego człowieka, nie wiedziałem że nazwą nas gorszym sortem nie wiedziałem że Duda uwalniać będzie od zasłużonej kary przestępców z CBA Kamińskiego i innych, którzy łamiąc prawo rujnowali ludzkie życie i kariery.

Zbigniew Stonoga – Pozdrowienia z więzienia – wczasy na wasz koszt

Przepraszam Cię Polsko za to że wzmocniłem wynik wyborczy PiSu, którego niektórzy członkowie zaciskali pętlę na szyi Ś.P Andrzeja Leppera.

Komuna i syjonistyczne lobby w Polsce mocniejsze jest od nadziei na Polskę w Polsce.

Dziś siedzę w więzieniu a za to przepraszam Cię kochana Żono i Was kochani synowie, ale miałem nadzieję że Polska będzie Polską.

Przepraszam Cię Żono że jeszcze kiedyś tu trafię, ale ja mam nadzieję, która umrze dopiero po mnie.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

 1. Trzeba bylo nie oszukiwac i nie okradac ludzi to by wiezienia nie bylo, a tak to schylka po mydlo bo za donosicielstwo nikt grypsujacy reki nie poda.

  Odpowiedz
 2. DUZO ZDROWIA PANIE ZBYSZKU!
  Spoleczenstwo Obywatelskie w Polsce przebudzilo sie z letargu!
  To miedzy innymi dzieki publikowaniu przez Pana brutalnej prawdy o politykach wszystkich opcji partyjnych.
  POLACY maja dosc ciaglego lamania KONSTYTUCJI RP i POLSKIEGO PRAWA przez PiS oraz pogardliwego i lekcewazacego traktowania obywateli majacych odmienne poglady.
  Obawiam sie ze POLICJA i WOJSKO RP nie zaatakuja tlumow Polakow protestujacych przeciwko bezprawiu na rozkaz FUNKCJONARIUSZY PiS!
  Dlatego przewiduje ze w Polsce zostanie przywrocona praworzadnosc a winni lamania PRAWA i KONSTYTUCJI RP zostana sprawiedliwie osadzeni!
  JESZCZE TROCHE CIERPLIWOSCI!!!

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy