zbigniew-stonoga-historia-afera-podsluchowa

Zbigniew Stonoga – Duński dyplomata z immunitetem. Zatańczymy w Polsce jak nikt jeszcze nie zatańczył

Nazywam się Zbigniew Stonoga i opowiem Państwu dziś, moją krótką historię ostatnich dwóch lat życia.

Jak państwo pewnie pamiętają to ja ujawniłem w Polsce akta afery podsłuchowej. Po to żeby coś zmienić w rządzie po to żeby coś zmienić dla nas zwykłych szarych ludzi.

Nic się z tego nie wydarzyło, nic się nie udało. Autorzy różnego typu rozmów w trakcie których rozkradali Polskę nie ponieśli żadnych konsekwencji jedynymi którzy ponieśli konsekwencje to kelnerzy którzy nagrali polityków no i Zbigniew Stonoga który aferę ujawnił jest taką Persona non grata.

Akta dostałem od Jacka Kurskiego.

Dziś jestem gdzieś w Europie na uchodźstwie. Mam być zamknięty do więzienia.

Tułam się od hotelu do hotelu więc przyjrzyjcie się jeszcze raz sprawie.

Policja odwiedza obdarowanych przez fundację

Władza obecna PIS’u dopuszcza się stalinowskich metod kiedy to policjanci odwiedzają osoby, rodziny którym wspólnie z wami udzieliłem pomocy i wypytują czy aby na pewno tą pomoc otrzymali.

Zbigniew Stonoga – Duński dyplomata z immunitetem.

Czekam lada chwila na dokonanie pewnych kwestii związanych z dokumentacją kiedy ona wpłynie do Polski nie będziecie mieli wyjścia. Będziecie musieli mnie przyjąć jako duńskiego dyplomatę a wtedy z immunitetem Stonogi zatańczymy z wam tak jak w Polsce nikt jeszcze nie zatańczył ze złodziejami z polskiego Parlamentu. Duda, Ziobro i Kaczyński tego coście zrobili z moim życiem, z moją firmą, z moją rodziną, co robicie z moim dobrym imieniem – NIE WYBACZĘ.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-kamil-19-lat

Pomoc dla 19 letniego Kamila

Napisał - 7 grudnia 2015 0
Siedzę jak nigdy dotąd sparaliżowany lękiem przed najnowszym wyzwaniem, które może uratować życie 19 letniemu chłopakowi. Czegoś podobnego do jego…
bmw-525-zbigniew-stonoga-akcja-alanek-za-10-zl-konkurs2

Losowanie BMW 525

Napisał - 28 kwietnia 2016 0
Witam Was Serdecznie. W Naszej akcji pomocowej wzięło udział 1908 wpłat – każda po 10 zł. Gdy były wpłaty wyższe…