Zamykają mnie - Zbigniew Stonoga

Zamykają mnie – Zbigniew Stonoga

Zamykają mnie

Platforma wyjmuje coś z kukla, co sama włożyła sobie i milionom Polaków.

Osiem lat, tyle trwało sprzedawanie Polski, wpierdalanie ośmiorniczek, działanie na niekorzyść społeczeństwa i bieganie na trzy klaśnięcia połowy „polskiego” rządu by doradzać w prywatnym biznesie znanego esbeka.

PiS powiela te same działania wzmacniając je destrukcją wizerunku Polski w Świecie, a co najgorsze wyniszczając tak ciężko wypracowaną atrapę demokratycznego państwa prawa atrapę, która miała szansę na przebudowę w rzeczywiste państwo prawa.

PO-PSL promowało esbeckich biznesmenów, a PiS promuje ojca Tadeusza oraz pogardę dla części społeczeństwa nazywając je gorszym sortem.

Dziś opozycyjny marsz wolności, a już za kilka dni kolejna miesięcznica i kolejny spektakl nienawiści Polsko-Polskiej.

Uwięzienie mnie jest kwestią kilkudziesięciu godzin! Pójdę do więzienia

Ta smutna rzeczywistość prowadzi do uzasadnionego wniosku, że mamy dwie Polski tak od strony politycznej jak i samego społeczeństwa. Dwie zwalczające się Polski, a więc czy nie nadszedł dobry czas by coś się wreszcie zmieniło.

Czas nadszedł to oczywiste, ale nic w Polsce się nie zmieni, bo mało kto jest w stanie zaryzykować własnym życiem by coś zmienić.

Nikt nie podejmie się gigantycznego ryzyka, bo część Polaków uzna go za wariata, część znienawidzi a inna pokocha na końcu trafi do więzienia z którego wyjdzie żywy lub w trumnie.

Nienawistnicy niezależnie po której stronie wybudowanej nienawiści pójdą do przodu, zapomną. Dostaną kredyty we frankach, kartę kredytową i pójdą wegetować za 2000 zł na miesiąc.

Patriotyzm pokażą w internetach i klnąc na wybraną opcję oglądając telewizję.

Zbigniew Stonoga – Duński dyplomata z immunitetem. Zatańczymy w Polsce jak nikt jeszcze nie zatańczył

Jest jedna prawda w słowach polityków PO: Polska istnieje tylko teoretycznie, a fizycznie istnieje tylko nienawiść Polsko-Polska i nikt nie chce tego zmienić, bo to się nie opłaci ani PO ani PiS-owi.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy