Wynik KWW to jakaś porażka. Coś się popsuło to powtórzę jeszcze raz. Nie warto było.

Wynik KWW to jakaś porażka. Coś się popsuło to powtórzę jeszcze raz. Nie warto było.

Dobry wieczór. Coś się… coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz.

Wynik wyborczy KWW Stonogi to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, kurwa głupie społeczeństwo, te kurwa banda imbecyli która głosowała na tych kurwów karakanów z PiSu to jest jakieś kurwa nieporozumienie.

Jeśli tyle dla was znaczy… jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 70 czy 80 tysięcy głosów, to was powinno się jebać kurwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PiS.

Platforma was tak nie wyruchała, jak wyrucha was PiS, kurwa.

Aż wasz kukle kurwa będą swędziały z bólu. To jest dramat kurwa.

To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media kurwa nie były w stanie powiedzieć, że Zbigniewa Stonogę zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sądowe KURWY! powtarzam sądowe KURWY! sądowe KURWY tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do parlamentu.

Będzie was PiS ruchał w dupę, będzie was PiS kurwa dymał tak, jak was Platforma nie dymała. Ta kurwa, ten mały karakan, jebany Kaczyński śmieć, zniszczy was. Sumlińskie, Kanie, Rachonie, telewizje republiki będą wam kurwa odbierały smak życia wy kurwa idioci.

Narodowi, polscy idioci. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko.

Będę żył kurwa tak!

Wypierdolę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Polski i będę się z was kurwa polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy te kurewstwo PiSowskie wybrali.

Nie na Korwina, nie na Stonogę, tylko na jakieś kurwy Petru, Żydów w dupę jebanych kurwa, na Kukizów popierdoleńców głosowali.

To właśnie jest ta kurwa Polska.

Przez taką kurwę Polskę, przez was kurwa chuje nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych kurwów, nieudaczników.

Rozumiecie to?

A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję.

Bo to garstka Polaków, garstka Polaków, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80.

(Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen)

Tak, tak, tylko to się kurwa w tej kurwie Polsce nadaje.

Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, że kurwa wasze pierdolone karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność.

Robota kurwa w korporacji i karta z debetem, to wy kurwa Polacy, chuj z wami.

Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic… co by się… a szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was… Słuchajcie.

Ci, którzyście głupie kurwy głosowały na PiS niech was szlag trafi, chuj warci jesteście, anty-polakami jesteście.

Dobranoc. Kurwa, szkoda było 9 spraw karnych, szkoła było kurwa ujawniać afery podsłuchowej.

Głupia polska, głupie polaczki kurwa, was do Auschwitz tylko zaprowadzić kurwa, piecyki włączyć.

Szkoda kurwa było na was cokolwiek wy głupie chuje wy.

Co jest kurwa pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, wypierdalam.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy