Wycofano listę

Wycofano listę w Szczecinie

Halo! gdzie są media? przecież to jest niepojęte aby w normalnym państwie tak działać.

Szczecińska Okręgowa Komisja Wyborcza popełniła przestępstwo bez naszej wiedzy i zgody ponownie rozlokowała podpisy popierające naszą listę, czyli podjęła czynności weryfikacyjne po uprzednim wydaniu uchwały o zarejestrowaniu listy.

To są praktyki proszę Państwa stalinowskie łamiące jakiekolwiek standardy demokratycznego państwa prawa.

Lista szczecińska została usunięta ze stron PKW ?!

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Przyjaciel z Koszalina:) |

    witamy w zachodniopomorskim – SB-RL-u największej koncentracji PO-st SB-ectwa a cała temida to byli prokuratorzy i sędziowie z okresu stanu wojennego

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-nowy-targ

Spotkanie w Nowym Targu

Napisał - 16 lipca 2015 0
Zbigniew Stonoga, kontrowersyjny przedsiębiorca, który ostatnio zasłynął ujawniając akta afery taśmowej, dzięki czemu doszło do zmiany w rządzie, odwiedził Podhale.…