klinika-pedagogi-dzieciecej

Wesołych Świąt 2015!

Nasze Święta nie bedą wesołe ani spokojne.
Jesteśmy od wczoraj z synkiem w szpitalu.
Antoś ma poważne zaburzenia rytmu serca.
Czekamy pełni obaw i z niepokojem w sercach.
Jest nam baaardzo smutno.

Nie mam siły na video ale Wszystkim Państwu składam Najserdeczniejsze Życzenia Pięknych, Rodzinnych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.
Wciąż jesteśmy w szpitalu z Antosiem-EKG nie chce się poprawić. Zobaczymy co dalej…

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Panie Zbigniewie, bardzo współczuję, Moje święta , od 43 lat się nie zmieniają, wiem co to znaczy bicie serduszka dziecka, Dlatego spóźnione , ale szczere życzenia proszę przyjąć ode mnie ,, Dużo zdrowia siły i wytrwałości oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2016 roku Antosiowi, Panu i Pana całej rodzinie i przyjaciołom życzę,
    Ew

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Plakaty i logo

Plakaty i logo do pobrania

Napisał - 10 października 2015 0
Przedstawiam Wam oficjalne plakaty wyborcze naszego komitetu. Możecie umieszczać te grafiki na stronach internetowych (w artykułach, nagłówkach, fotografiach wyróżniających), ale…