Wszczęcie śledztwa w sprawie pobicia i Apel do środowisk sędziowskich

Wszczęcie śledztwa w sprawie pobicia i Apel do środowisk sędziowskich

Wszczęcie śledztwa w sprawie pobicia

Zbigniew Stonoga prosi Państwa bardzo serdecznie o udostępnianie tego postu aby ta sprawa nie została zamieciona pod dywan.

Sygn. akt PO 1 Ds 129.2017
Prokuratura Okręgowa w Warszawie
Wszczęła śledztwo w sprawie zaistniałego w dniu 7 maja 2017r. w budynku Komendy Stołecznej Policji przekroczenia uprawnień przez działających wspólnie i w porozumieniu funkcjonariuszy policji, którzy w toku podejmowanych czynności wobec Zbigniewa Stonogi wzięli udział w pobiciu go w ten sposób, że zadawali uderzenia po ciele oraz razili paralizatorem podczas, gdy Zbigniew Stonoga skuty był kajdankami czym narazili go na bezpośrednie niebiezpieczeństwo utraty życia albo nastąpienie skutku w art. 156 par. 1 kk lub art. 157 par. 1 kk, i tym samym działali na szkodę i interesu tj. o czyn z art. 23 1 par. 1 kk. w zb. z art. 158 par. 1 kk. w zw. z art. 11 par. 2 kk

Zbigniew Stonoga brutalnie pobity w izbie zatrzymań w Komendzie Stołecznej Policji

Apel do środowisk sędziowskich

Zwracam się z apelem do wszystkich sędziów Rzeczypospolitej Polskiej o podjęcie działań zmierzających do ochrony resztek demokracji w naszej ojczyźnie.

Katastrofa po katakliźmie rządu PS jest nieunikniona a jej skutki zaczynają być widoczne szczególnie w demolowanych więzach społecznych. Historia Polski w sposób wybitnie jaskrawy wskazuje na destrukcyjny udział sądów w wyniszczeniu Polski i Polaków, za czasów PRL-u kiedy to władza nakazała aby wymiar sprawiedliwości działał politycznie ze szkodą na rzecz wszystkich którzy się jej sprzeciwiali.

Całe dekady komunizmu panującego w Polsce nie zaprowadziły społeczeństwa do tak gigantycznej wzajemnej nienawiści jak kilka lat rządów PS. Nawet komuna nie unicestwiła tak wielu ludzi kultury, sztuki, medycyny, nauki i służb mundurowych i wreszcie komuna działała w zasadniczej zgodności z prawem, które na swoje potrzeby stworzyła i zmieniała.

Sądy powszechne pozostały ostatnią władzą w Polsce, która nie została dotąd skutecznie podporządkowana Jarosławowi K i wedle mnie mają one obowiązek przeciwstawiania się przedstawicielom parlamentu, którzy uzurpują sobie prawo do psychopatycznej interpretacji konstytucji RP, a która to konstytucja łamana jest na oczach całej Polski zarówno tej która głosowała na PS jak i tej części, która swój głos oddała na inne ugrupowania.

Nade wszystko proszę Was sędziowie abyście się częściej ze sobą spotykali po pracy w grupach rejonów okręgów i apelacji wespół z przedstawicielami opozycji parlamentarnej- nie po to by uprawiać politykę ale reagować na każde przypadki naruszenia prawa, a które to naruszenia są nie zauważane przez funkcyjną obecnie PSowi Prokuraturę.

Tak opozycja jak i sądy mają w ręku gigantyczny bicz na Prezydenta za złamanie Konstytucji jak i na Jarosława Ko za obrazę narodu polskiego nazwanego gorszym sortem. Wystarczy oskarżyć JK o zniewagę narodu by zgodnie z prawem pokazać mu że nie jest bezkarny.

Jako iż jestem niechlubny współautorem sukcesu wyborczego D i PS czuję się zobowiązany do skierowania do Was tego apelu, apelu z więzienia do którego wtrącono mnie na ówczesne potrzeby polityczne.

Dobro i pomyślność naszej Ojczyzny oraz jej wizerunek w świecie, stawia przed Wami sędziami historycznych wybór-czy chce pracować w charakterze sędziego czy też jestem sędzią sprawiedliwym czyli sędzią Rzeczypospolitej Polskiej, nie pozwólcie się poróżnić bo to będzie oznaczało wygraną PS a przegraną Polski.

Pozostańcie wierni Rzeczypospolitej

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Panie Zbigniewie. Nikt już nie pomoże. Sprzedali się za 500 plus. Pana opuścili. Niestety dołożą Panu kolejny wyrok i kolejny, a na koniec zgnije Pan w więzieniu. Niech Pan się trzyma. Nierządy PIS nie będą trwać wiecznie.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy