wojewodzki-stonoga

Wojewódzki wal się na łeb frajerze!

Kuba Wojewódzki wziął na celownik głównego bohatera ostatniej odsłony rządowej afery podsłuchowej, Zbigniewa Stonogę. Satyryk nie ma jednak na temat biznesmena zbyt dobrego zdania.

W swo­ich mini fe­lie­to­nach dru­ko­wa­nych na ła­mach „Po­li­ty­ki”, Wo­je­wódz­ki wy­śmie­wa me­dial­ne po­czy­na­nia Zbi­gnie­wa Sto­no­gi:

Oto czło­wiek, który w ka­te­go­rii me­dial­ny menel roku się­gnął le­ve­lu expert. W Pol­sce mamy ujem­ny przy­rost na­tu­ral­ny. I teraz wiemy już dla­cze­go. Każdy żyje w oba­wie, że uro­dzi mu się takie dziec­ko jak Zby­szek.

Wo­je­wódz­ki nie szczę­dził także zło­śli­wo­ści pre­zy­den­to­wi elek­to­wi, An­drze­jo­wi Du­dzie:

Pre­zy­dent Duda znowu zo­stał he­ro­sem me­diów, a to wszyst­ko z po­wo­du cu­dow­ne­go ho­stii oca­le­nia. Wy­bie­ra­li­śmy urzęd­ni­ka, a zna­leź­li­śmy su­per­bo­ha­te­ra. Ewi­dent­nie już widać, że ta pre­zy­den­tu­ra to błąd ob­sa­do­wy. To tak, jakby w Wiel­ka­noc, przez po­mył­kę, zmar­twych­wstał Ry­siek z Klanu.

Zbigniew Stonoga o Kubie Wojewódzkim:

Witam serdecznie Kubę Wojewódzkiego, naczelnego błazna RP.
Kubuś jaki ci pierdolnąć żyrandolek? Broniu ci dał łady jakiś świecący. Różowy ci się podoba? Z ledami chiński?
A tak naprawdę to wal się na łeb frajerze.

Źródło: Polityka
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 4 komentarzy

  1. jeszcze nie tak dawno wysmiewal sie z naszego pana Prezydenta Andrzeja Dudy….to bylo nie tak dawno temu….zobaczymy jak teraz bedzie zachowywal sie dziadek kuba….zapewne kolejny raz bedzie lizal dupe

    Odpowiedz
  2. SZanowny Wojewodzki czy znasz powiedzenie pije Kuba do Jakuba wtedy mozna oceniac druga osobe zeby byc samemu czystym i pic wode ze zrodla czysta to co komentarzach to wszystko prawda a od kosciola wara lapy przy sobie no polecam noszenia przy sobie lusterka

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

smierc

Smutne święta

Napisał - 21 grudnia 2015 0
W grudniu br zrobiłem 14.000 tys km jeżdżąc i usiłując pomagać ludziom. Radość pomagania przerwała mi Śmierć malutkiego Bartusia Hadyńskiego,…
kamil-pomc

Światełko w tunelu.

Napisał - 8 grudnia 2015 0
Światełko w tunelu. Jestem po konsultacji przeprowadzonej na podstawie dokumentacji medycznej Kamila. Wyprzedziliśmy czas o wiele tygodni i wiemy już,…