Wielka Sobota. Laudetur Jezus Chrystus!

Wielka Sobota. Laudetur Jezus Chrystus!

Wielka Sobota

W Wielką Sobotę, kiedy Ukrzyżowany Chrystus pozostaje w grobie chcę zwrócić się do wszystkich księży wiernych Sakramentowi Kapłaństwa o szczególną modlitwę za Kościół jakże dziś pokiereszowany ludzkimi słabościami.

Nie może być mowy o silnej Polsce bez silnego ale wolnego od polityki kościoła w Bogu i z Bogiem działającego.

Wasza, księża i biskupi szaleńcza triada z PiS-em i Rydzykiem przepełniona bezmyślną nienawiścią do bliżej nieokreślonych grup społecznych wyniszcza kościół, jego znaczenie ale nade wszystko wyniszcza i odbiera wielu ludziom smak wiary a przeto wyrywa z serc samego Boga.

Nigdy dotąd kościół katolicki nie współrządził z szaleńcami w tak jaskrawy i niezgodny z nauką Chrystusową sposób jak czyni to dzisiaj.

Szatański śpiew w duecie z politykami dla osiągnięcia paru milionów dla wpływowego Rydzyka nie ma nic wspólnego z Kościołem i Bogiem podobnie zresztą jak rozdźwięk związany z aborcją.

Czasy głupiego i bezmyślnie krzyżującego Chrystusa ludu minęły może nie 2017 lat temu ale napewno z jakieś dwadzieścia.

Wasza wielokroć prezentowana zachłanność pieniędzy i władzy doprowadziła do tego, że ludzie młodzi wolą pójść na piwo niż niedzielną Eucharystię.

Większość kościołów to dzisiaj substytut trybuny sejmowej w niedzielę zamkniętej.

To Wy księża i biskupi nie bez powodu w tej kolejności tu wymieniani wygoniliście ludzi w niedziele z kościołów do supermarketów i tworzenie dziś z PiS-owskimi szaleńcami prawa zamykającego te markety ludzi do kościołów już nie sprowadzi.

Oni zrezygnowali z Waszego pośrednictwa w kontakcie z Najwyższym tak jak ja zrezygnowałem łapiąc aż 166 księży na niegodziwościach jednego tylko roku. (opublikowałem 7)

Seks na plebani w Białogardzie! Biskup wyniszcza Kościół

Największym zgorszeniem dla mnie nie były te wulgarne przypadki homoseksualizmu i pedofilii wśród Was. Najgorszym syfem okazywali się być hierarchowie jako przełożeni tych brukających kapłaństwo.

Celibat musi i prowadzi do dewiacji. Żaden bowiem zdrowy mężczyzna nie jest w stanie poradzić sobie z naturą, a gdy natura jest niedostępna pojawiają się wynaturzenia.

Nie drzyjcie się więc z ambon w sprawach aborcji czy smoleńska.

Nie ryczcie wespół z PiS-owskimi oszołomami i nie dzielcie narodu, a ambonę wykorzystajcie raczej jako sprzymierzeńca do zmiany prawa kanonicznego i zniesienie celibatu wówczas kościół ma szansę na przetrwanie i powrót do ludzi bo dziś daleki jest Bogu i Człowiekowi.

Laudetur Jezus Chrystus!

Większość z Was śpi jeszcze tego świątecznego ranka a ja chciałem Wam napisać kilka słów o Golgocie i Zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa.

Otóż kilkadziesiąt tysięcy osób, które obserwuje ten profil powinno mieć świadomość że podczas drogi krzyżowej Jezusa było po wielokroć pomocnikiem w ulżeniu Jego cierpieniom a jednocześnie nadzieją na ulżenie bólu.

Byliście setki razy znieczuleniem nie tylko bólu Boga ale nade wszystko bólu człowieka.

Nie ważne bowiem jak często i w jakim zakresie uczestniczyliście w pomocy niesionej za moim pośrednictwem dla ludzi biednych, chorych i żyjących w beznadziei, ważne jest to że ponad 200 osób dzięki Wam mogło przeżyć chorobę, otrzymać nowy dom czy protezę ręki, nogi aż wreszcie usiąść na wymarzony wózek inwalidzki albo zostać wyciągniętym ze śmietnika jak Pan Andrzej z Woli i pójść godnie żyć.

Taki był między innymi cel Chrystusowej Golgoty wyzwolenie Człowieka.

Zasiadając dzisiaj do uroczystego śniadania miejcie zatem świadomość że to co zrobiliście dla tych najsłabszych opuszczonych było Waszą pomocą w ulżeniu cierpień samego Boga.

Za te dowody człowieczeństwa w nieludzkim czasie w imieniu wszystkich obdarowanych serdecznie Wam dziękuję.

Post dedykuję rodzicom naszych podopiecznych, którzy zaczną te święta od wspomnień nad grobami tych, którzy odeszli ale nie byli pozbawieni nadziei przeżycia.

Oni umierali po walce o życie po walce budującej nadzieję na przeżycie. Nadzieję którą dostali właśnie od Was za pośrednictwem jakże dziwacznego miejsca jakim jest internet.

Radości Wam zatem życzę w ten świąteczny poranek, radości z Człowieczeństwa.

Wesołych Świąt.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy