zbigniew-stonoga-zbigniew-ziobro-komentarz-na-facebooku

Wezwanie o 6 rano w sprawie komentarza na Facebooku

Stonoga jest szósta rano wstawaj bo mamy Cię doprowadzić do Komendy Stołecznej Policji w sprawie komentarza pod Twoim postem na FB – mówią zdziwieni sytuacją policjanci z mojego komisariatu.

Wracałem od chorego dziecka z nagrania reportażu, a tu przed sekundą dzwoni do mnie żona i mówi, że Policja znowu była w domu.
Mój najmłodszy syn to już się nauczył wstawać o 6:01 od tych wizyt jak u bandyty albo terrorysty.

Nie jest oczywiście winą policjantów z mojego komisariatu to, że zgodnie z ich zadaniami ustawowymi byli u mnie o 6 rano ale ktoś o to zawnioskował i to musiał być azor z KSP, który prowadzi dochodzenie w sprawie komentarza na facebooku, na wniosek azora musiała to przyklepać prokuratura, a ta wiadomo, że działa pod dyktando Zbysia, co mu się mikrofon trząsł gdy Jarosław go wzywał by powrócił.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy