stonoga-gazeta-daniel-pelnomocnik

Sprawy związane z waszymi udziałami

(Uwaga! Dla mieszkających za granicą Wami będę się szczególnie interesował i troszczył o Wasze bezpieczeństwo- napiszcie do mnie ! Za wyjątkiem Pana Tomasz Tur….go)
Do Wspólników spółek prawa handlowego pod firmami Gazeta Stonoga oraz Alkohole Stonoga Sp z o.o.
Informuję Wszystkich wspólników, że od dnia 04.11.2015 r.,firma STARK AVG Sp z o.o.-właściciel części udziałów we wskazanych podmiotach odwołał moją prokurę i wachlarz pełnomocnictw, cofnięto mi również dostęp do kont bankowych.
Nie jest zatem możliwe odniesienie się do Państwa oczekiwań w zakresie kupna sprzedaży Waszych udziałów lub „żądania zwrotu zainwestowanych pieniędzy” albowiem nie jestem przedstawicielem uprawnionym do reprezentowania interesów spółki Stark AVG Sp z o.o.
W związku z rezygnacją z funkcji Prezesa Zarządu spółek GS oraz AS Pana Mateusza Młynarczyka nie jest możliwe zwołanie nadzwyczajnego zgromadzenia wspólników.
Prawo do tego ma li tylko Zarząd lub udziałowcy, którym nie jestem.
W związku z powyższym wszelką korespondencję proszę kierować do firmy STARK AVG.
Prezes Zarządu STARK AVG reprezentujący jednocześnie 100% kapitału zakładowego zobowiązany jest z mocy ustawy do zajmowania się sprawami majtkowymi spółki.
W internecie pojawiła się grupka oszołomów, którzy zainwestowali w spółki i którzy zdaje się nie rozumieją sposobu ich funkcjonowania z punktu widzenia KSH i to oni właśnie w 10 miesięcy po związaniu spółek chcieliby odebrać dywidendę w wysokości 10.000%, a skoro jej jeszcze nie ma to podnoszą jazgot.
Wielu ze wspólników GS i AS chce nadal prowadzić gazetę i inne przedsięwzięcia.
Mam nadzieje, że po tym zawirowaniu związanym pośrednio z tym, co zrobiła mi administracja państwowa przy okazji ujawnienia akt afery podsłuchowej, nakazów rządowych kierowanych do Kolportera i RUCH S.A oraz zabezpieczeniu sprzętu elektronicznego i istotnych materiałów do prowadzenia gazety ponownie pojawimy się na rynku z dobrym towarem i w doborowym towarzystwie ludzi świadomych, a nie roszczeniowych idiotów.
Udziały w spółce STARK zostały sprzedane za kwotę 2.405.000 zł, zaś nabywca do dnia dzisiejszego nie dokonał zapłaty ceny na rzecz Sprzedających.
Nabywca jak wiem nie skontaktował się też ze Wspólnikami spółek Gazeta Stonoga i Alkohole Stonoga, co implikuje wniosek o nadanie klauzuli wykonalności rygorowi wynikającemu z treści art.777 kpc , któremu się poddał w formie aktu notarialnego.
Powyższe oznacza również, że nie mam legitymacji prawnej do zwołania NZW i niniejszym informuję, że w dniu 29.12.2015 r., nie odbędzie się ono.
To Państwo Wspólnicy mają prawo do zwołania NZW, a ja sam zachęcam do skorzystania z niego.
Służę Wam pomocą pod numerem telefonu 733 215 782 od poniedziałku do piątku w godzinach 15-17
Przedstawiam również numer do pełnomocnika Pana Łagódki
511 577 562
Wszelki hejt związany z niniejszym postem będzie trwale blokowany.

 

daniel

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

ped

Oficer WP-Pedofil

Napisał - 3 grudnia 2015 0
Edycja 16:49 -może ktoś z Was wie o kim mowa to opublikował bym zdjęcie bez cenzury. Jak podaje Pan Rzecznik…
Plakaty i logo

Plakaty i logo do pobrania

Napisał - 10 października 2015 0
Przedstawiam Wam oficjalne plakaty wyborcze naszego komitetu. Możecie umieszczać te grafiki na stronach internetowych (w artykułach, nagłówkach, fotografiach wyróżniających), ale…