zbigniew-stonoga-niewydolnosc-nerek

W te Święta postanowiłem się ujawnić

W te Święta postanowiłem się ujawnić-bo wiele lat duszę się-zwyczajnie…..przepraszam….Często jestem opuchnięty lub wyglądam jak po kielichu, a to za sprawą kreatyniny 5,2-6,7 czyli niewydolność nerek.

Lubię wypić bo wówczas czuję się wolny – oddychanie wreszcie nie boli, nie paraliżuje…mam wszystko i nie mam nic…,a jeszcze ta cholerna gazeta nie wypaliła.Budzę się bardzo opuchnięty czasami nie widzę dosłownie na oczy, przez dwie trzy godziny…to jest mechaniczna ślepota…
Już wiem od czasu wykonania PET-a,że mnie niemalże nie ma ale mimo,że „patologicznie gromadzę” 🙂 chcę abyśmy jeszcze zrobili wiele…
Rozumiecie?…. nie użalam się, nie szukam poklasku, nie cieszę się z niesprawiedliwości lecz współweselę się z prawdą…..jakże okrutną prawdą….
Przepraszam ale więcej Wam nie pokażę….
„dzisiejsze miano to 1:640
Pomału odchodzę nie wiem kiedy,ale….


Edycja 01:02

Jeszcze chcę Wam napisać,że wiele lat temu (4) ukończyłem swoją książkę ale Przemek i Andrzej mnie oszukali i nie napisali jej na papierze.
Mnie tak bardzo bolą dłonie,że sam nie napiszę…I jeszcze o Piotrze Tymochowiczu chcę napisać chyba ostatni raz swoimi palcami-to cudowny Człowiek, Przyjaciel i brat ….jakże On cierpi….
Kochani jeszcze pudła nie kupiłem (a musze mieć z internetem i facebookiem) ale jakbym yebnął w kalendarz niekontrolowanie to proszę zagrajcie mi MY WAY.
Mam nadzieję,że nie pierdolnę w ramki przed czasem….


Edycja 01.48

Najgorsze było wszechobecne kłamstwo.Udawałem, ze kogoś spotkałem z klasy, że wypiliśmy i śpię na mieście a tymczasem chodziło o to by po PET nie być w domu minimum 6 godzin.Kłamałem włócząc się od knajpy do knajpy itd….

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy