kaminski-tvn-24-zbigniew-stonoga

W Sejmie chodzi o to by nabijać kabzę

Był czas żeby przestępców postawić przed Trybunałem Stanu ale koalicja PO-PSL nie zdecydowała się uderzyć i oddać w ręce sprawiedliwości tych, którzy na to zasłużyli.

Dziś w Sejmie usłyszeliśmy cały szereg zarzutów pod adresem poprzedniej ekipy rządzącej i choć należy domniemywać, że wszystkie są zasadne to pamiętajmy, że każda ekipa rządząca dokonuje podobnych „uchybień” bo tego nauczyło ich doświadczenie okrągłego stołu jak kraść to setki milionów statystyki podgonimy na zwykłym Kowalskim – jazdą po pijaku na rowerze…

Dziwić musi i mnie osobiście dziwi, że prawi i sprawiedliwi nie ogłosili całej Polsce stanu przestępczej działalności swoich partyjnych kolegów.
Przypomnieć dzisiaj należy aferę w katowickim sądzie w tle z Jerzym Polaczkiem i innymi politykami za ujawnienie której to mnie właśnie przedstawiono zarzuty utrudniania śledztwa polegające na wydaniu dyktafonu z kilkudziesięcioma godzinami rozmów polityków i bandytów trzy dni po tym jak zawiozłem do Komendy Stołecznej Policji kierowcę Prezesa Sądu Rejonowego Katowice Zachód, a moi ochroniarze zabezpieczyli i dowieźli śledczym dowody korupcji w tym sądzie.

Nikt też ze świata mediów i polityki nie spieszy by na forum publicznym omówić gigantyczne kredyty braci Karnowskich, które otrzymywali ze SKOK-ów.
Nikogo nie zainteresowało dotąd, że oficer WSI prowadzący wywiad w służbie na rzecz Jarosława Kaczyńskiego i Porozumienia Centrum to aresztowany za malwersacje w sprawie SKOK-u Wołomin ten sam człowiek.

Na oczach milionów Polaków trwają igrzyska polityczne przeplatane skrajną nienawiści po to tylko, żeby wieczorem wspólnie napić się wódy i przeprosić w barze za kratą w Nowym Domu Poselskim.

W Polsce nic się nie zmieni na lepsze, bo w sejmie chodzi o to by wspólnie nabijać kabzę tak długo jak długo pozwolą na to wyborcy zmanipulowani przez lepiej lub gorzej opłacone media. A my to sobie możemy…..postękać na FB.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy