Uwięzienie mnie jest kwestią kilkudziesięciu godzin! Pójdę do więzienia

Uwięzienie mnie jest kwestią kilkudziesięciu godzin! Pójdę do więzienia

Uwięzienie mnie jest kwestią kilkudziesięciu godzin! Pójdę do więzienia

Jakże miło popatrzeć na osaczonego Zbigniewa Stonogę – prawda?

Zanim jednak przygasnę na czas jakiś (bo uwięzienie mnie jest kwestią kilkudziesięciu godzin) warto wnieść w pole widzenia świadomych Polaków i ogromnej części cebulandii uzurpującej sobie prawo do nazywania się Polakami kilka istotnych faktów co by mózgi przećwiczyć i nie pozwolić na zaszczekanie mnie podczas nieuchronnej nieobecności.

Chyba dla każdego człowieka mającego minimum świadomości o wyglądzie i funkcjonowaniu polityki jasnym jest, że ujawnienie akt afery podsłuchowej przysporzyło głosów na rzecz Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych 2015 roku.

Nikt chyba nie zaprzeczy, że ujawnienie tych akt ostatecznie pomniejszyło poparcie dla Platformy Obywatelskiej.

Uważałem, że bezpieczniejszym dla Polski będzie przerwanie monopolu rządowego PO-PSL i zmiksowanie PiS-u z nową siłą polityczną na którą niewątpliwie w parlamencie było miejsce.

Zakładałem, że będzie to mix partii KORWIN, SPP oraz Kukiz15. Rzeczywistość jednak pokazała, że do parlamentu dostał się tylko Kukiz15.

Jestem przekonany, że gdyby nie działalność Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz kilku skorumpowanych sędziów zasiadających w OKW moje ugrupowanie znalazłoby się w Sejmie R.P

List gończy za Zbigniewem Stonogą? Więzienie po moim trupie!

Moje przedsięwzięcie polityczne storpedował sam Andrzej Duda odmawiając umówionego ułaskawienia (ale to miało znaczenie tylko dla mnie samego, bo ułaskawiony poprzez zatarcie skazań mógłbym osobiście startować w wyborach) jednakże podstawową rolę w zniszczeniu szans KWW Zbigniewa Stonogi mieli sędziowie OKW którzy najpierw zarejestrowali okręgi, a następnie w sposób bezprawny i nie mający precedensu w wolnej Polsce wyrejestrowali.

Powyższe działania przeprowadzone wespół z ABW wyeliminowały KWW Zbigniewa Stonogi z ogólnopolskiej listy wyborczej.

Dałem Polsce Wolność od PO-PSL czyli od pogardy dla zwykłego człowieka, od pogardy dla ofiar katastrofy smoleńskiej, od pogardy dla Ś.P. Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ale czyniąc to przez myśl mi nie przeszło, że Jarosław Kaczyński z Andrzejem Dudą w ciągu kilku miesięcy zdemontują zalążki demokracji i podetrą sobie tyłki Konstytucją R.P

Należy mi się publiczna chłosta. Mój układ z PiS. Jak Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński mnie oszukali.

Nie sądziłem też, że Polska zostanie załadowania na wagonik, który prawdziwi wariaci rozpędzą do zawrotnej prędkości by oczekiwać na jego uderzenie w betonową ścianę roztropnego świata.

Nie sądziłem, że drugi raz w życiu profilaktycznie dla obniżenia mojej wiarygodności i skutków ewentualnego ujawnienia kulis istotnych zdarzeń w polskiej polityce w latach 2014-2015 ktoś zechce mnie osaczyć, oskarżyć i wtrącić do więzienia nie wdając się już nawet w kwestię mej winy czy niewinności.

Obdarowani przez Fundację wzywani na Komisariat Policji! Zbiórka na pozew przeciwko Zbigniewowi Ziobrze!

Służby specjalne parszywej administracji Polski zadbały o mnie tak na polecenie ówczesnego rządu Ewy Kopacz (odmowa wypłaty nadpłaconego podatku VAT w kwotach wielomilionowych, zmiana wyroku uniewinniającego w sprawie lexusa z 2011 roku na uznający moją winę w roku 2015, zniszczenie mojej gazety i alkoholi poprzez wpływ na BIEDRONKĘ, LIDLA, EMPIK, KOLPORTER i RUCH S.A , zarzuty znieważeń itp. w wielu sprawach, których przedmiotem była obrona ludzi najsłabszych czy zarzuty w aferze podsłuchowej.

Wyjaśnienie wczorajszych wydarzeń. Sprawa Lexusa i więzienia

Również zarzuty w ujawnieniu skandalu korupcyjnego w katowickim sądzie mimo iż to ja sam byłem autorem zainicjowania śledztwa w tej sprawie a moje przestępstwo polegało na tym, iż pozostawiony u mnie dyktafon z nagraniami polityków nie został przekazany policji w piątek tylko trzy dni później w poniedziałek-bo taki mam proszę Państwa zarzut utrudniania zorganizowanego przeze mnie śledztwa ) jak i rządu Beaty Szydło, którą uratowałem od wyniszczającego wpływy Radosława Sikorskiego który z byłym szefem ABW Krzysztofem Bondarykiem uzgadniał w restauracji sposób zaatakowania dziecka Beaty Szydło.

Nawet dokładnie nie wiem ile mam tych spraw ale około czterdziestu.

Za Waszą wolność, za wolność zwykłych ludzi, za udowodnienie Wam, że warto walczyć o siebie i za Polskę zapłacę dużą cenę. Szacuję, że będzie to jakieś 10 lat więzienia.

Moje problemy rozpoczną się dopiero po pozbawieniu mnie wolności za sprawę Lexusa za którą mam trafić do więzienia na rok.

Musicie jednak wiedzieć, że jeżeli ktokolwiek z Was, z mego powodu odstąpił od popełnienia samobójstwa, z niemocy, z braku wiary w siebie, z beznadziei, to warto było to wszystko poświęcić, bo warto jest żyć dla drugiego człowieka.

Nie wiem jak Wy ale ja nie potrafiłbym powiedzieć, że czuję się spełniony gdybym nie widział łez wzruszenia, wdzięczności i radości.

Jestem spełniony dzięki Wam wszystkim, którzy byliście ze mną na dobre i na złe.

No to do zaś, do miłego!

Zbigniew Stonoga

Ps. o miejscu, dacie i godzinie mego aresztowania poinformuję Państwa na profilu

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Triduum-pashalne

Triduum paschalne

Napisał - 25 marca 2016 0
Dziś rozpoczęło się triduum paschalne. Wielki Czwartek jest jednocześnie pamiątką ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa. W dzisiejszej ewangelii mogliśmy usłyszeć jak Jezus…
SuperStacja Raport

SuperStacja Raport 2015.10.08

Napisał - 10 października 2015 0
Poseł Gromadzki usunięty z mównicy. W Szczecinie nasze listy zostały zarejestrowane a następnie fakt zarejestrowania został  cofnięty, okazało się że…