hiv-wirus-slask-para

UWAGA! Wirus HIV w Polsce. 1000 osób zarażonych przez parę ze Śląska!

Data 4 lutego 2017 roku będzie najczarniejszą datą dla 978 osób z Polski oraz 2449 z Niemiec, Szwajcarii, Belgii i Francji.

Podobnej katastrofy w Polsce i Europie jeszcze nie było. Pochodząca ze Śląska świadoma swojej śmiertelnej choroby para celowo zaraża wirusem HIV.

Wśród ofiar może być (może dlatego, że w jego przypadku nie mam potwierdzenia spotkania osobistego lecz tylko internetowe i plugawe) bardzo znany z telewizyjnego ekranu ksiądz.
Skala tego co mam na monitorze komputera jest oszałamiająca za kilkanaście minut na mojej stronie zostaną opublikowane zdjęcia szaleńców, którzy uczynili sobie zabawę z ludzkiego życia.

Jeżeli mieliście z nimi jakiekolwiek kontakty wykonajcie natychmiast testy!!!

To nie żart ale najokrutniejsza prawda jaką przyjdzie mi opublikować. To swoiste ludobójstwo trwa od 2012 roku.Szaleńcy umawiają się ze swoimi ofiarami na kilku polskich i zagranicznych stronach towarzyskich, utworzyli sobie listę ofiar.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 14 komentarzy

 1. To Ci ludzie, co się z nimi umawiali rozumu nie mieli? Wiadomo, że jak ktoś chce seksu bez zabezpieczen, to ma jakiegos syfa.

  Odpowiedz
 2. Czytamy i widzimy jak znawcy tu pisza jednocześnie pajacujecie. Opisywane Pary to dwie różne nie majace nic ze sobą wspólnego. NIE ZNACIE ICH OSOBISCIE JEDNEJ ANI DRUGIER PARY. POZNAJCIE jestescie żałosni.

  Odpowiedz
 3. Oglaszamy 24.pl para z Warszawy robi to samo teraz pod nazwa Cuckold.
  I biora za to kase!Bez gum z finalem.Od prawie 7 miesiecy( oboje po 40)
  Po wyswietleniach widac ze chetnych niebrakuje.
  Druga para z tego portalu(20 kilka lat z Ukraine i jej 50 letni partner…..to samo……co ta para ze zbiornika)

  Odpowiedz
  1. To że dają bez gumy jeszcze nie znaczy że muszą być chorzy chociaż przy takiej masówce to nawet dla satysfakcji HIV plus ich zaleje żeby dalej zarażali większość ogłoszeń na oglaszamy24 to głupie żarty i ukryte płatne telefony

   Odpowiedz
 4. Na samym e…….re ich ogloszenie mialo przez dwa lata 26000wyswietlen!!!!!
  Mysle ze polowa z tego skonczyla sie spotkaniami….oni specjalnie krecili filmiki ze spotkan na sprzedaz!!!!!!Creampie jest ryzykowne i Nadal oplacalne

  Odpowiedz
  1. To jak by wsadzić w wiadro spermy po tirówce co zbierała kondomy przez tydzień feee już w burdelu zdrowsze nie pchają grzyba do piczy

   Odpowiedz
 5. Na samym eamore.pl ich ogloszenie mialo przez dwa lata 26000wyswietlen!!!!!
  Mysle ze polowa z tego skonczyla sie spotkaniami….oni specjalnie krecili filmiki ze spotkan na sprzedaz!!!!!!Creampie jest ryzykowne i Nadal oplacalne

  Odpowiedz
 6. Na samym eamore.pl ich ogloszenie mialo przez dwa lata 26000wyswietlen!!!!!
  Mysle ze polowa z tego skonczyla sie spotkaniami….oni specjalnie krecili filmiki ze spotkan na sprzedaz!!!!!!Creampie jest ryzykowne i Nadal oplacalne

  Odpowiedz
 7. Tá cholerna parka posiadala profile randkowe i ogloszenia na stronach:eroskop,datezone( para Ruda slaska),eamore……no i zbiornik.
  Mysle ze zarazonych lacznie z partnerkami zdradzajacych….jest kilka tysiecy wiecej!!!!!Ci ludzie naprawde spotykali sie specjalnie na seks bez gumek z finalem….

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-bezkarny-pies

Bezkarny pies

Napisał - 9 stycznia 2016 3
Bezkarny pies-nie mylić z Policjantem. Nyski milicjant Łukasz Keler, który chciał zabić niewinnego Łukasza Sliwińskiego ma się dobrze i nadal…
sie-pomaga

SiePomaga dla Frania

Napisał - 23 marca 2016 0
Franio walczy o wzrok i życie.pomóż nam tutaj; www.siepomaga.pl/r/pomocdlafrania-odstonog Proszę Was na wszystkie sposoby-udostępniajcie to! Startujemy dla FRANIA