Urządzenie CPAP uszkodzone. Rozpoczynam protest głodowy

Urządzenie CPAP uszkodzone. Rozpoczynam protest głodowy

Urządzenie CPAP uszkodzone

Informuję Państwa, że urządzenie CPAP, które jest mi potrzebne do snu zostało uszkodzone w związku z czym duszę się każdej nocy. Zmieniono mi cele na taką w której jest grzyb, pleśń i brak kratki wentylacyjnej.

Czy Robert C nowy dyrektor Aresztu Śledczego Warszawa Białołęka chce mnie zamordować?

Gdzie jest Rzecznik Praw Obywatelskich?! Niech Pan przestanie zajmować się Platformą Obywatelską i kodem a zacznie zajmować się moją sprawą.

Ponieważ jestem pozbawiony wolności w sposób nielegalny.

zbigniew-stonoga-sejmowe-wiezienie-dzialalnosc-publiczna

Protest głodowy

Od dziś rozpoczynam protest głodowy wyrażając tym samym sprzeciw wobec poniżającego i nieludzkiego traktowania mnie w więzieniu, torturowania poprzez budzenie każdej nocy i zaniechaniu leczenia mnie.

Chciałem Wam powiedzieć, że nawet hitlerowcy nie dręczyli tak swoich ofiar jak robi to Służba Więzienna w Areszcie Śledczym Warszawa Białołęka.

Post pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

mateusz-eutanazja-stonoga

Żegnaj Mateuszu :(

Napisał - 26 czerwca 2016 0
Żegnaj Mateuszu 🙁 Z przykrością zawiadamiam, że dziś rano o 4.35 zmarł Mateusz Wierzbowski, który kilka miesięcy temu poprosił mnie o…