zbigniew-stonoga-zielona-gora-sluzba-wiezienna-afera-dyrektor

Układy w Zielonej Górze. Dyrektor Aresztu Śledczego

Opowieść o facecie z układami w Zielonej Górze i Ministerstwie Sprawiedliwości.

Dariusz R-Dyrektor Aresztu Śledczego w Zielonej Górze miał być zwolniony ze służby z uwagi na liczne zarzuty pod Jego adresem ale poprosił o pomoc biskupa, a modlitwy okazały się być skuteczne i odwróciły bieg zdarzeń.

Ministerstwo Sprawiedliwości jest na tyle obeznane ze sprawą,że w trakcie referatu wyprzedzono mnie i podano nazwisko strony sporu. ZMinister Ziobro i cały resort pozostają pod wpływem prośby biskupa, a uczciwi ludzie cierpią prześladowania.
Zapraszam serdecznie na bardzo długi film o pogardzie dla człowieka ale na film przede wszystkim o zwycięstwie kłamstwa nad prawdą.
Panie Ministrze Ziobro żądamy dymisji błogosławionego dyrektora Dariusza R.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Kto chce zarobic nie wychodzac z domu kilka dolarow dziennie??? Sposob jest prosty i dziala, poszukajcie sobie w google: jak kosic kase na adfly

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy