Udziałowcy Gazety i Alkoholi Stonoga

Udziałowcy Gazety i Alkoholi Stonoga

Udziałowcy Gazety i Alkoholi Stonoga

Ileż złośliwości jest w ludziach, a co gorsza złośliwości wynikającej z niewiedzy i chęci obarczania odpowiedzialnością innych za swoje własne błędy.

W lutym 2015 roku zachęcałem do utworzenia dwóch spółek z udziałem kapitału społecznego. Jakież leciały ochy i achy po obwieszczeniu,że będzie można kupić udział o wartości nominalnej 50 złotych za jedyne 300 zł. Na wstępie inwestycji każdy rozsądny człowiek wiedział, że trzeba zarobić aż 500% by wartość kapitału zakładowego zbilansowała się z ceną udziału.

Każdy normalny człowiek wie,że o ewentualnej dywidendzie decyduje się po zamknięciu roku obliczeniowego w sposób wskazany w przepisach KSH.

Czerwiec 2015 roku afera podsłuchowa i buuuuum Gazeta Stonoga znika z kiosków mimo opłacenia wielu akcji promocyjnych. Podobnie i kilka sieci spożywczych nagle nie chce już alkoholi Stonoga bo to czy tamto.

Zwolna pojawiają się pojedyncze żądania zwrotu/wykupu/zakupu/oddania pieniędzy ze spółek-kto ma oddawać? No jak to kto Stonoga ile 300 złotych! Nikt nie zważa,że spółki są w trakcie obrotu gospodarczego, nikt nie zważa że sprzedający musiał zapłacić 19% podatku od zysku 250zł,wszyscy nie widzą kosztów sporządzenia umów notarialnych i ich przesłania.

Widzą tylko Stonogę-łoddej piniundze !!! Kwota niewielka i nawet zabraliśmy się w firmie do przygotowania wysyłki przelewów „odstąpienie od umowy” ale pojawili się hejterzy i różne stronki nieudaczników życiowych– myślę więc, że „udziałowcy” sami skazali się na problemy w tej sprawie.

Ludzi przyzwoitych szkoda ale ich zawsze można jakoś obsłużyć ale nienawistnikom trzeba zagrać na nosie i z uwagi na straty podjąć decyzję o dopłatach wspólników-żeby zabolało kilkunastu zwyrodnialców. Byli też tacy, którzy wpłacali, żądali zwrotu, otrzymywali zwrot i znowu wpłacali  i znowu żądali…

Mistrzem ceremonii był Kamil Tumulec z Warszawy

Nie można było kapitału zakładowego utrzymać wychodząc naprzeciw żądaniom więc decyzja musiała być jedna albo wszystkim albo nikomu.

Porządni ludzie nie mają się czego obawiać

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

  1. Panie Stonoga Szanowny Byznes menie, pisałeś pan, że nikt nie straci.
    A stracili wszyscy oprócz pana. Przestań zgrywać super bohatera i pchać się do koryta jak typowa tłusta świnia, tylko oddaj ludziom co ich.

    Odpowiedz
  2. Fajnie, tylko że ja wpłaciłem 1000zł, pisałem kilka maili że chce zwrot (od września) i zero odzewu. Lepiej Pan nazwie ta fundacje „Piniądz w Błoto”.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-kamil-19-lat

Pomoc dla 19 letniego Kamila

Napisał - 7 grudnia 2015 0
Siedzę jak nigdy dotąd sparaliżowany lękiem przed najnowszym wyzwaniem, które może uratować życie 19 letniemu chłopakowi. Czegoś podobnego do jego…