stonoga

Udaje się do bezpiecznego miejsca w celu ominięcia więzienia

Szumowiny wzywają mnie do więzienia w sprawie wyroku który był pięcioletnim uniewinnieniem które po ujawnieniu akt afery podsłuchowej zmieniono w apelacji bez nowego postępowania dowodowego w postępowaniu odwoławczym na winę i wymierzono rok pozbawienia wolności.Najdziwniejsze jest jednak to że medycyna sądowa wydała jasną opinię w której wskazano warunki jakie zakład karny musi spełniać minn posiadać urządzenie CPAP dlaczego więc warszawski sąd wzywa mnie do niezabezpieczonego aresztu śledczego na Ciupagi?
Ponieważ jest to świadome narażanie mnie na utratę życia (śpię pod cpap-em) już w poniedziałek moi prawnicy zawiadomią o przestępstwie sędziego który podpisał się pod prezentowanym dokumentem.
Ja tymczasem jestem w drodze do bezpiecznego miejsca.Ganiają mnie te sądowe zwyrole po świecie ale przyjdzie czas że wszystkich ich rozliczę

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy