zbigniew-stonoga-kupil-mieszkanie-dla-pani-ani-i-pana-roberta-z-malucha

TVP INFO to oszuści! „Telewizja Polska nie zebrała dla nas ani grosza” Nowe mieszkanie dla pani Ani i pana Roberta.

Tvp info przywłaszczyli sobie nasz sukcespomocy dla Pani Ani i Roberta którzy jeszcze tydzień temu mieszkali w maluchu .
Oświadczenie Państwa Jankowskich.

[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1841468606079812/” width=”800″]

Nowe mieszkanie dla Pani Ani i Pana Roberta

[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1841477846078888/” width=”800″]

 

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

 1. KOMORUSKI-BULU |

  TVP info- to totalna dezinformacja !!! Kanał który działa na zlecenia polityczne PO-PSL-SLD . Nic złego nie powiedzieli gdy chowano OPRAWCÓW Polski z HONORAMI jak bohaterów NARODOWYCH!!! Jak jaruzeski piesek MOSKWY !!! WSTYD I HAŃBA !!!! Zlikwidować to (TVPinfo.) WYPACZANIE prawdy i promowanie OPRAWCÓW !!!

  Odpowiedz
 2. „ŁZY SZCZĘŚCIA”.

  Rynek we Wrocławiu 08 listopada 2015r.
  Finał zbiórki pieniędzy na rzecz Ani i Roberta, którzy z przyczyn losowych w tym choroby Roberta, zamieszkali w „maluchu” z całym swoim dobytkiem.
  Akcja Zbigniewa Stonogi i jego fanów zmieniła diametralnie los tych dwojga bohaterów w przeciągu sześciu dni od nagłośnienia sprawy w TVP 3 Wrocław.

  youtu.be/-759TkEYYGg

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy