Triduum-pashalne

Triduum paschalne

Dziś rozpoczęło się triduum paschalne.

Wielki Czwartek jest jednocześnie pamiątką ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa.
W dzisiejszej ewangelii mogliśmy usłyszeć jak Jezus pragnął spożyć paschę z apostołami.
Owo pragnienie można rozumieć dwojako jako pragnienie fizyczne i duchowe.
Wielu z Was, którzy to przeczytają stanowi kościół katolicki, jest jego częścią, a w związku z tym ma swoje prawa i obowiązki wynikające z przyjętych sakramentów.
Prawdziwy katolik nie czeka na pragnienie spożycia paschy z Chrystusem lecz to on owo pragnienie powinien odczuwać w sposób sczególny.
Wszystkim kapłanom w Polsce i na Świecie składam najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego i powrotu do nas, do ludzi świeckich ten kościół współtworzących.
Pragnienie spożycia paschy z Panem za pośrednictwem kapłana nie może być w żadnym razie oczekiwaniem kościelnej korporacji czyli tej części w kościele niegodnej na datek wielodzietnej rodziny nie rzadko odbierający jej ostatnią kromkę chleba.
Pragnienie spożycia paschy z Bogiem nie może być nienawistnym bełkotem firmy Tadeusza Rydzyka.
Polski Kościół Katolicki to nie PiS i nieświadome złorzeczenie pisowskich starców.
Pragnienie spożycia paschy z Chrystusem to absolutnie nie jest pragnienie oglądania księży w TVN-ie czy czytania napastliwych tekstów autorstwa księży zamieszczanych w gazecie michnika.
Pragnienie prawdziwego katolika to również pragnienie kościoła wspólnoty niepodzielonej, pragnienie kościoła to brak TVN-owskich obrazków wstydzącego się chyba koloratki Ks.Sowy.
Życzę wszystkim księżom aby nigdy nie stali się podobnymi w swym kapłaństwie do biskupa, który jest taką szczególnie destrukcyjną czarną owcą kościoła katolickiego.
Nie bądźcie zakłamanymi Rydzykami nie bądźcie niewolnikami planu Jarosława.
Powróćcie do Kościoła bo on Was pragnie i jak Chrystus chce z Wami na nowo zasiąć do paschy.
Wesołych Świąt!

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. ty już tak nie słódź, „katoliku”, obnosisz się z wiarą, a jak sam hipokryto wyzywałeś, obgadywałeś bez dowodów, jak ci nienawiść do PiSowców i wszystkich innych co ci nie przypasowali mózg wyżerała, wylewała się wszystkimi otworami. nawet teraz „filantropie” się nie mogłeś powstrzymać i już plujesz jadem. tylu ludzi okradłeś na fałszywe spółki, „chrześcijaninie”, to se Chrystusem mordy nie wycieraj, bo i tak nie unikniesz pokuty w zaświatach.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

stonoga-zbigniew

Późny czat

Napisał - 30 listopada 2015 0
Tyle mamy na PAYPAL Tak na dziś wyglądają nasze zbiórki.Na paczki dla biednych dzieci mamy okrągłe zero złotych. PAYPAL fundacja@zstonoga.pl…