Rozmowa z Tomaszem Sekielskim w programie Teraz ja.

Tomasz Sekielski o obecnej sytuacji Zbigniewa Stonogi w więzieniu

Tomasz Sekielski o obecnej sytuacji Zbigniewa Stonogi w więzieniu

Skandalista, niespełniony polityk, łowca pedofilów i biznesmen Zbigniew Stonoga od maja zeszłego roku przebywa w więzieniu.

Jak wynika z informacji, które docierają do jego prawników i rodziny jest traktowany za kratkami jak najgroźniejszy bandzior lub terrorysta.

Pojawia się więc pytanie o przestrzeganie praw obywatelskich w naszym kraju.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

  1. Państwo prawa… Hahahaha nie wiem czy śmiać się czy płakać. Wykorzystali faceta i jeszcze go do więzienia za darmo wpedzili…

    Odpowiedz
  2. No było NKWD , było UB , było SB a potem z polaczkami wespół i innymi (postkomuna-colosseum-fozz.) No i GNOI. No z tego co wiem , to GNOI ludzie młodzi unikają – za granicę masowo wyjeżdżają . GNOI może oznaczać : „Gówno Nie lubiące Osób Inteligentnych” ….. ; CIA FBI ; (Laskowik Pietrzak gen. Kukliński i kto jeszcze…… A może „brzoza” pod Smoleńskiem , a może Ucho Prezesa-kabaret) Żeby nie było na mnie ….. Ale na Stonogę też nie ……. Jak ktoś nie lubi GNOI , to tak samo jak ktoś nie lubił UB i NKWD. Żadnych represji , bo się kim dzong un z putinem będą z nas śmieli. Zresztą bruksela i trump się już dawno śmieją.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy