tymochowicz-i-stonoga

To Tymochowicz stworzył Stonogę?

Zbigniew Stonoga w ubiegłej dekadzie był bliskim współpracownikiem Andrzeja Leppera i działaczem Samoobrony. Poznał wtedy Piotra Tymochowicza, który dbał o wizerunek chłopskiej partii. Jak przyznaje sam ekspert ds. marketingu politycznego, kontrowersyjny biznesmen jest jednym z jego najzdolniejszych uczniów. To właśnie dzięki jego pomocy zaistniał w świadomości społeczeństwa, a niebawem być może wkroczy na polskie salony.

Zbigniew Stonoga był aktywnym działaczem Samoobrony i współpracownikiem najważniejszych jej polityków – przewodniczącego Andrzeja Leppera, posłanki Danuty Hojarskiej czy Stanisława i Wandy Łyżwińskich. W czasach członkostwa w tej partii nawiązał dobre relacje ze specjalistą ds. marketingu politycznego Piotrem Tymochowicz, wówczas głównym spin doktorem chłopskiego ugrupowania. Obu panów łączyły również wspólne interesy – prowadzili razem firmę zajmującą się wynajmem śmigłowców.

Słynny doradca polityczny bez ogródek przyznaje – Zbigniew Stonoga to mój najzdolniejszy uczeń. Kontrowersyjny biznesmen obecnie zakłada własną partię i ma duże szanse, by podobnie jak Andrzej Lepper, zaistnieć na polskiej scenie politycznej i osiągnąć sukces. Bywa przez Tymochowicza nazywany „Lepperem 2.0”.

To mój najzdolniejszy uczeń. Nie pochwalam jednak tych jego antysemickich wyzwisk. Boję się czy moja kreacja, nie zmieni się w kreaturę. Potwierdzam, że przyczyniłem się do zaistnienia w Polsce Zbigniewa Stonogi, z drugiej strony jestem zaskoczony skutkiem. Na ile go znam, ma dobre intencje, ale znam też powiedzenie o piekle nimi wybrukowanym. Stonoga może zgotować nam wszystkim piekło. To Lepper 2.0 , wyposażony w narzędzia komunikacyjne, pod ręką ma Facebooka, YouTube i pieniądze, które wie jak wykorzystać.– mówi Piotr Tymochowicz w wywiadzie dla natemat.pl

Czy zdaniem Piotra Tymochowicza Zbigniew Stonoga może zostać dobrym politykiem? Doradca zauważa, że jego znajomy ma dobre serce, które wielokrotnie okazywał pomagając potrzebującym ludziom. Nie jest przekonany, czy ta wrażliwość pomoże mu w twardym i bezwzględnym świecie polityki.

Odradzałem mu karierę polityka. Ma zbyt miękkie serce. Gdy przyjeżdżał do mnie, to czytał listy od osób, którym pomagał. Kupił komuś dom mobilny, sfinansował operację dziecka, potem otrzymywał wyrazy podziękowania i szczerze płakał. Ma gołębie serce, a ja wytrenowałem jego lwi pazur.– dodaje Tymochowicz

źródło: fakt.pl

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Stonoga na początku wyglądał na mądrego ale Sumlimski go rozszyfrował bardzo szybko i zdemaskował ale za co go zamkli i kto to trudno zrozumieć .Ja myślę że został wysterowany .Jak mógł obrażać wszystkich w koło polityków i prokuratorów policję i innych tak się nie robi to wiadomo że skończy się oskarżeniami a może mu o to chodzi żeby prezydentowi wypomnąć siostrę inny polityką inne rzeczy ujawnił taśmy.

    Odpowiedz
  2. Szkoda że się tak dał Panu Tymochowiczowi wkręcić.Jak można tak bluzgać i obrażać panujących Wiadomo jak to się skończy i tak się skończyło dla obu Panów do wyborów macie luz.
    Szkoda Stonogi bo nawijał tak przekonywującoI taki Pan by si przydał każdej partii ale ktoś go podpuścił na te bluzgi i się skończyłó.Bo wyszłó szydłó z worka.Nie można takigo języka używać w mediach i wszystkich obrażać .

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy