cejrowski

Ten patriota z targowiska Wojciech Cejrowski

Tak to czasami w życiu bywa! Zbigniew Stonoga i Wojciech Cejrowski wyraźnie za sobą nie przepadają. Kilka dni temu znany podróżnik mało pochlebnie wyrażał się o biznesmenie i filantropie a dziś sam staje się obiektem bezpardonowego ataku ze strony Stonogi. – Zapomniał jednak drący plakaty i ryja Wojtuś Cejrowski, że Stonoga nie wziął jeszcze złotówki od nikogo za spotkania z ludźmi, a ten patriota, który ledwie co oddał polski paszport odmówił biednym dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Łochowie spotkania i radości wysłuchania opowieści o podróżach, bo dzieciaki nie miały 14.000 złotych na 60 minut opowieści. – napisał na Facebooku Zbigniew Stonoga.

Wygląda na to, że Zbigniew Stonoga i Wojciech Cejrowski weszli na wojenną ścieżkę. Znany biznesmen i człowiek, który ujawnił akta z afery taśmowej ostro i bezpardonowo zaatakował znanego podróżnika na swoim Facebooku. Stonoga napisał, że Cejrowski nie chciał udzielić wykładu dzieciom z niewielkiej miejscowości bo te nie zapłaciły gigantycznego wynagrodzenia dla znanego podróżnika. Według Stonogi chodziło o 14 tysięcy złotych w zamian za 60 minutowy wykład. (…) ten patriota, który ledwie co oddał polski paszport odmówił biednym dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Łochowie spotkania i radości wysłuchania opowieści o podróżach, bo dzieciaki nie miały 14.000 złotych na 60 minut opowieści – napisał Zbigniew Stonoga o Wojciechu Cejrowskim na Facebooku.

Atak Stonogi na Cejrowskiego

Biznesmen zaatakował podróżnika pisząc o nim jako o „patriocie z targowiska” Cejrowski nie jest zresztą jedyną osoba o której Stonoga wyraził się w swoim wpisie w tak mocny i mało korzystny sposób, dostało się też dwójce innych dziennikarzy. Zapomniał jednak drący plakaty i ryja Wojtuś Cejrowski, że Stonoga nie wziął jeszcze złotówki od nikogo za spotkania z ludźmi – napisał do podróżnika Stonoga. Biznesmen nawiązał w ten sposób do słynnego filmiku znanego podróżnika, na którym wyraził on swój zdecydowany sprzeciw wobec rządzącej Platformy Obywatelskiej.

Pytanie co skłoniło Zbigniewa Stonogę do tak otwartego ataku na popularnego autora książek podróżniczych? Chodzi o jeden z niedawnych wywiadów Cejrowskiego, w którym ten mało przychylnie wypowiedział się właśnie o Stonodze i Pawle Kukizie. Sam Stonoga przyznaje to zresztą w swoim wpisie. Wreszcie wczoraj odzywa się kolejna polska gwiazdka Wojciech Cejrowski i z wielką żarliwością ducha opowiada o obłażających Pawła Kukiza Stonogach. – napisał biznesmen.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

wosp_24-final

Wygrałem dwie aukcje WOŚP

Napisał - 26 stycznia 2016 0
Szanowny Panie Jarosławie wygrałem aukcję. Cel jest zbyt piękny by to psuć-obiecuję osobiście nie przyjdę sprezentuję jakiemuś człowiekowi dobrej woli…
Pani Andżelika z Torunia

Pani Andżelika z Torunia

Napisał - 20 czerwca 2016 0
Pani Andżelika z Torunia matka samotnie wychowująca trójkę dzieciaczków wynajmuje 10 maja 2016 roku mieszkanie. Ma płacić 800 zł miesięcznie+…