Dziś siedzę w więzieniu a za to przepraszam Cię kochana Żono

Tajne notatki dotyczące traktowania Zbigniewa Stonogi w więzieniu

Tajne notatki

Już wiadomo dlaczego w więzieniu jest mi ciężko i dlaczego traktowany jestem gorzej od niebezpiecznego przywódcy zorganizowanej grupy przestępczej.

Dotarłem do tajnych notatek tj pisma Zbigniewa Z kierowanego do Dyrektora Generalnego Służby Więziennej oraz tajnych notatek kierowanych do Dyrektora Aresztu Śledczego w Warszawie Białołęce i Zakładu Karnego w Siedlcach.

Czytamy w nich między innymi:

I. Zobowiązać wszystkich funkcjonariuszy mających bezpośredni kontakt ze Zbigniewem Stonogą, oddziałowych doprowadzających łaziennych do możliwych manipulacyjnych zachowaniach osadzonego.

II. Ruch po jednostce ma odbywać się bardzo wolno wyłącznie pojedynczo lub w składzie celi.

III. W przypadku pytań osadzonych dlaczego Z. Stonoga jest tak izolowany odpowiadać uśmiechem i dopowiadać chyba wiadomo.

IV. W przypadku zdobywania akceptacji i popularności wśród osadzonych i wydawać na czynności procesowe poprzez podjeżdżanie policji pod okna pawilonu „E” tak by inni osadzeni widzieli moment wyprowadzania Z. Stonogi, na ewentualne pytania współosadzonych odpowiadać uśmiechem.

Zalecam także przeprowadzanie widzeń z adwokatami i rodziną w pomieszczeniach utrwalających obraz i dźwięk.

To część tylko z tajnych zaleceń.

Post pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy