szymon-potoczny-niemcy-pobity

Szymon Potoczny z Krosna

Tak wygląda 20 letni chłopak Szymon Potoczny z Krosna, który ma połamany nos i właśnie jest u laryngologa.
Nie mówi w języku niemieckim więc zaraz ruszę naszą ambasadę.

Antypolska kurwa, która tak bije Polaków nazywa się Łukasz G.

szymon-krosno

OK załatwione już ktoś po Szymona jedzie ma do niego 150 km
Kochani dziękuje a po Szymina jedzie Łukasz Wesolowski, który zaopiekuje się Szymkiem do czasu az przyjedzie Marek Omieciński, który odtransportuje chłopaka do domu, a jutro będzie się działo…

Edycja:

Szymek Potoczny pobity przez brygadzistę w Niemczech jest już u mnie, za chwile trafi do specjalisty chirurga i neurologa.
Łukasz G niebawem trafi tam gdzie jego miejsce.
(W środku Marek Omieciński- warszawski driver który za free pojechał po Szymka w obie strony 2100 km)

szymon-potoczny-niemcy-pobity

 

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 4 komentarzy

  1. Taki, że podobno nastoletni syn tego Łukasza G. ma przejebane w szkole. I to jest właśnie minus takich akcji – nazwać kogoś publicznie antypolską kurwą i śmieciem nie patrząc na cierpienie niewinnych ludzi. Wiadomo, że zasłużył. Ale to można było inaczej rozwiązać.

   Odpowiedz
   1. Nie płacz, Arni, nad losem takich śmieci i ich rodzin. Też jesteś krewnym? To właśnie twoje milczące przyzwolenie powoduje, że dochodzi do takich patologii.
    Trzeba takie sprawy nagłaśniać jak najszerzej.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy