krzysztof-olewnik

Raport z ekshumacji zwłok Krzysztofa Olewnika

Po aktach ws. afery taśmowej przyszedł czas na kolejny ruch. Tym razem Zbigniew Stonoga publikuje na swoim facebookowym profilu tajne materiały dotyczące sprawy porwania i zamordowania syna płockiego przedsiębiorcy, Krzysztofa Olewnika. Zaprezentowane materiały dowodowe, bazujące na ustaleniach Prokuratury oraz CBŚ, dotyczą kwestii ekshumacji zwłok ofiary, a także opisują wiele wątków z całego przebiegu śledztwa. Zawierają między innymi szczegółowe ekspertyzy oraz wnioski, a także zeznania świadków zdarzenia. W liczbie czternastu stron akta Stonogi stanowią istotny materiał, który po nagłym upublicznieniu trafił właśnie do medialnego obiegu i może zostać przeczytany przez każdego internautę. Wszystkie dokumenty widnieją na oficjalnym koncie Zbigniewa Stonogi, które za sprawą poprzednich afer powiązanych z biznesmenem stało się niezwykle popularne.

Początek kolejnej afery?

Poprzednie rewelacje powiązane z działalnością służb państwowych, które ujrzały światło dzienne za sprawą niepokornego przedsiębiorcy, przyniosły burze medialną i czarne chmury nad polską polityką. Również i w tym przypadku możemy spodziewać się stosownych reakcji. Przypomnijmy, że afera taśmowa dobiegła finalnie końca w głównej mierze za sprawą kilkuset stron tajnych akt (łącznie trzydzieści siedem tomów Prokuratury), które upublicznił na swoim pierwszym profilu Zbigniew Stonoga. W związku z tym incydentem jego konto zostało zlikwidowane, włącznie z całą dokumentacją. Ta została jednak zachowana w wielu innych źródłach za sprawą działań czytelników. Biznesmen usłyszał zarzuty przeprowadzenia nielegalnego wycieku akt przeznaczonych do ściśle ograniczonego wglądu. Jak widać, nie jest to dostateczny powód do zaniechania podobnego typu działań, Zbigniew Stonoga bowiem już dawno wypowiedział otwartą wojnę władzy na wielu frontach. Jedną z jego nowych inicjatyw jest między innymi projekt polityczny Stonoga Partia Polska, który wedle założeń lidera ma odegrać niemałą rolę w procesie kształtowania najbliższego składu sejmowego.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Nie jestem za przeklinaniem, ale odwaga i determinacja Pana Zbigniewa Stonogi imponuje mi.
    Będę w dalszym ciągu obserwował działania Pana. Sam osobiście zostałem pokrzywdzony i pozwoliłem się skrzywdzić unikając domagania się sprawiedliwości. Badam pod względem psychologicznym zachowanie ludzi i stosuję w eksperymentach metody psychologiczne Stanleya Milgrama z lat 60-tych. Osiągnąłem sukces w stosowaniu psychologii użytkowej opartej na nielinearnym przekazie informacji.
    W wyniku mojego eksperymentu zastosowanego w świecie realnym zmusiłem ludzi do działania pomimo że działać nie zamierzali i nie chcieli. Uważam, na podstawie osobistych obserwacji, że powodem utrzymywania się procederów łamania prawa przez elity rządzące i prawne mają związek z brakiem pewnego rodzaju świadomości populacji ludzkiej w którą Pan Stonoga w wyniku osobistych przeżyć zrozumiał, nazywając to po imieniu – cytuję „łatwiej się steruje posłusznym stadem baranów”
    Należy ze społeczeństwa metodą szkoleniową wyeliminować czynnik jakim jest ślepe posłuszeństwo wobec autorytetów. Ten czynnik w połączeniu z innymi powoduje bezkarność władzy. Pozdrawiam

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

losowanie-bmw-zbigniew-stonoga-750-karolina

Losowanie BMW 750

Napisał - 6 kwietnia 2016 0
Gratuluję BMW 750 trafi do Karoliny. To była ostatni akcja pomocowa w której można było samemu zostać obdarowanym.  
9 września 2015

Czat 9 września 2015

Napisał - 9 września 2015 0
Będę chciał sobie z wami podyskutować. Nasza władza chce nas w pewnym sensie pominąć i warto o tym podyskutować. Witam…